Підозрюваній у торгівлі дітьми вчительці з Харківщини призначили майже півмільйонну заставу

Суд ухвалив тримати жінку на час слідства в СІЗО.

Вчителька з Харківщини, яку підозрюють у спробі продати вихованку інтернату, перебуватиме під вартою два місяці, якщо не внесе 413 тисяч гривень застави. Так вирішив Київський райсуд Харкова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На обрання запобіжного заходу не прийшли ані дівчинка, якої стосується справа, ані її рідні – самі лише прокурори та захист підозрюваної. Сама жінка одразу заявила, що невинувата, а справа проти неї – фальшивка. "Я не вважаю себе винною, я просто стала жертвою – не знаю, кого. Може, це пов'язано з моєю політичною діяльністю. Я вчитель із 30-річним стажем, запитайте будь-яку дитину – я, крім допомоги, нічого не надаю", - запевнила Галина Коваленко.

ВідеоУ Харкові учительці, яка намагалися продати дитину, суд обирає запобіжний захід

Обвинувачення ж наполягає, що у слідства є всі докази, що це була саме спроба продати дитину. Кажуть, з потенційним покупцем вчителька познайомилася рік тому на виборчій дільниці, де була спостерігачем. Тоді, мовляв, і повідомила про свій намір, а чоловік, за словами слідчих, розказав про це правоохоронцям. Вони послали до підозрюваної підставного покупця. У суді навели фрагменти записів телефонних переговорів, де вчителька просила 14 тисяч доларів, бо в неї борги по кредитах. Але в підсумку сторони зійшлись на ціні 13,5 тисяч.

Що мала борги – підозрювана не заперечує. Але наполягає, що за дівчинку гроші не просила, а просто хотіла влаштувати її в благонадійну родину, бо бачила, що її учениця Оля Парня живе в неналежних умовах у багатодітній сім'і. "Я і мамі сказала: хоч одну дитину вивчіть, щоб тобі була підтримка в житті. Вона дівчинка розумна, вона може піти навіть до технікуму, закінчити, і можна працювати", - каже Коваленко.

Прокурори ж наполягають, що йдеться про тяжкий злочин – торгівлю людьми, покаранням за що є 15-річне ув'язнення. "Підозрювна може переховуватися від слідства, вчиняти тиск на свідків або потерпілих. З сім'єю потерпілих вони є сусідами", - пояснила прес-секретар обласного прокурора Віта Дубовик. Адвокат просив у суду лише домашній арешт для підозрюваної. Однак Феміда ухвалила вирок на користь обвинувачення.

Кореспондент ТСН Ольга Кущ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: