Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваний у вбивстві поліцейських жаліється в лікарні на незручний браслет на нозі

Вже завтра чоловік зможе вставати.

Підозрюваний у вбивстві патрульних Олександр Пугачов і досі перебуває в реанімації обласної лікарні Мечникова. Він під посиленою охороною. Пугачов і далі свою провину не визнає, йдеться в ТСН.16.45.

У підозрюваного справжнє богатирське здоров'я, визнають лікарі. Він одужує просто на очах, хоча поранення було вкрай небезпечне. Олександра Пугачова прооперували у неділю ввечері. Наразі він у ясній свідомості й усі показники в нормі.

"Просто лежить із заплющеними очима. Коли його дивляться лікарі, він відповідає на питання, але небагатослівно: так, ні, болить, не болить. Претензія тільки одна: йому заважає браслет на нозі і трішечки турбує післяопераційний шов", - розповідає головний лікар обласної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

Підозрюваний зафіксований кайданками на лікарняному ліжку. Його охороняють більше десяти озброєних поліцейських. Втім, медики кажуть: вже завтра цей пацієнт зможе вставати, а до кінця тижня його вже хочуть виписати з лікарні. Ймовірно, він вирушить до медчастини СІЗО. Але це має вирішити суд.

Наразі поліція призначила понад два десятки експертиз. І вже стало відомо, що посвідчення учасника бойових дій у Олександра Пугачова справжнє. І це при тому, що воно видане через два місяці після оголошення його у розшук за тяжкі злочини. Керівник обласного управління поліції пояснив: папери боєць "Торнадо" подавав заздалегідь, а готовий документ отримала його матір за довіреністю.

Відео Лікарі повідомили про післяопераційний стан підозрюваного у вбивстві патрульних

Залиште свій коментар

Вибір редакції