Підозрюваний у злитті даних РФ український бізнесмен запевняє, що живе у Грузії

Яхимович каже, що не має ніяких справ з "російськими кураторами". 

Український бізнесмен Михайло Яхимович, якого СБУ підозрює у злитті даних російським спецслужбам, відкидає звинувачення у втечі до РФ.

Яхимович записав відеозвернення, в якому стверджує, що його компанія Mirobase взагалі не збирала дані користувачів.

"Навіть їх же СБівська експертиза, показала, що ніяких даних програма не збирає і не передає нікуди, звідки у мене взагалі можуть бути хоч якісь дані?", - наголосив підозрюваний.

Також він стверджує, що немає ніяких контактів з "російськими кураторами" а живе наразі у Грузії, де нібито розпочав новий бізнес.

"Я вже який місяць живу в Грузії  і якщо вони навіть цього встановити не можуть, то можна уявити собі рівень обґрунтованості всіх інших їхніх звинувачень", - наголосив Яхимчук.

Він додав, що разом з адвокатами консультуватися з приводу своїх подальших дій і готовий давати коментарі з приводу ситуації, що склалася.

Як повідомлялося раніше,  Служба безпеки України повідомила засновникам програмного забезпечння "Стахановець" та "Mirobase" про підозру у злитті даних російським спецслужбам. 

Також силовики звинувачували компанію "Яндекс" у незаконній передачі особистих даних українських громадян російським спецслужбам. Служба безпеки виявила, що інформація передавалася Росії для планування диверсійних операцій в Україні. 

Відео"Яндекс" передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви

Залиште свій коментар