Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваний в нападі на Осмаєва і Окуєву розповів, чому в нього так багато імен і паспортів

Чоловік також прокоментував те, що в ЗМІ його називають "кілером Кадирова".

Чоловік, якого підозрюють в нападі на екс-добровольця АТО Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, розповів, чому в нього так багато імен і паспортів.

Про це він сказав в інтерв'ю Страна.ua: запитання підозрюваному передали просто до ізолятора тимчасового утримування, де він наразі перебуває.

На запитання про те, чому в ЗМІ фігурує так багато прізвищ (Денисултанов, Крінарі, Курмакаєв, Антипов, Дакар), підозрюваний відповів: 

"Називати мене можна Артур, прізвище, під яким я народився, – Денисултанов. Останнє прізвище, за яким я абсолютно офіційно отримав російський паспорт – Крінарі. Жодної хронології перевтілень немає, я одружився, і поміняв прізвище. Було це два-три роки тому".

Однак, заяву про скоєний на нього замах (нібито Окуєвою та Осмаєвим, як заявляє сам підозрюваний), він подав від імені Артура Крінарі. Але на місці стрілянини на Подолі вилучили паспорт з фотографією підозрюваного на ім'я Олександра Дакара. На це зауваження чоловік відповів так:

"Олександр Дакар – це український паспорт, який я отримав в Україні на підставі купленого в Одесі паспорта. А так узагалі відсьогодні і взагалі в справі я хочу, щоб мене сприймали як громадянина Росії та зверталися – Крінарі. Це правда. За російським паспортом я є Крінарі".

Підозрюваного Денисултанова (Крінарі) також запитали, чи знав він про те, що одесит Олександр Антипов, документами якого він користувався перед зміною на прізвище Дакар, загинув насильницькою смертю.

"Уявлення не маю, я навіть жодного разу не чув про нього. Паспорт на ім'я Антипова я купив на Привозі в Одесі у одного "Азері", – сказав підозрюваний.

Водночас Денисултанов (Крінарі) заявив, що ніхто йому не допомагав отримати український паспорт.

"Ніхто не допомагав і не звертав на мене уваги. Я їхав сюди, щоб спокійно жити в Україні і займатися бізнесом. У Росії у мене були конфлікти і проблеми. Коли я приїхав в Україну, то звертався і в СБУ, і в міграційну службу. Ці звернення зафіксовані в офіційних журналах обліку даних структур, але мені все відмовили в допомозі. Скажу більше, в СБУ робили копію мого паспорта на прізвище Крінарі, записували дані про мене. Дорікнути мені в тому, що я прибув нелегально, не можна. Потім я купив паспорт на ім'я Антипова, оформив фіктивний шлюб, поміняв прізвище і отримав офіційний документ", – заявив він.

Крім того, підозрюваний заперечив, що він є "кілером Кадирова" і має прізвисько "Дінго".

ВідеоАдам Осмаєв дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН разом з дружиною Аміною Окуєвою

"Ніякий я не кілер, не носій прізвиськ, це просто маячня журналістів. Все, що в Інтернеті написано про мене, це 90% фантазії журналістів, які з мухи намагаються зробити слона. За своє життя я ніколи не торкався криміналу. А писали про мене всяке, тому що я не давав себе кидати по життю і питав з людей за їх зневажливе ставлення, і карав за це", – резюмував підозрюваний.

Журналісти також зазначили, що в березні 2011 року Крінарі був засуджений Одинцовським міськсудом на 8 років в'язниці за крадіжку 7 мільйонів. 

"Я був засуджений за сфабрикованою справою. Я приїхав в Одинцово 2010 року, разом з німцями робити бізнес з місцевими. Але ті вирішили "видоїти" з нас гроші. Мене мєнти тиждень тримали на "Склянці" і палили струмом, сліди цього досі у мене на руках і спині. Коли дізналися, що я до німців не мав ніякого стосунку, то вирішили сфабрикувати проти мене справу, щоб не відповідати за скоєне зі мною. Підсунули мені якусь місцеву повію, вона написала заяву. Через півтора-два роки в цьому всьому розібралися і я вийшов", – розповів він про свє звільнення.

До всього Крінарі розповів про свою сім'ю в Чечні.

"У нас дуже великий рід. У Чечні у мене два сини, батьки, брати, сестри і племінники. Наш тейп - понад тисячу осіб, найближчих родичів – близько 200. Захоплююся шахами, раніше займався спортом. Ніколи не брав до рота сигарет, пива або горілки", – сказав він.

Нагадаємо, стрілянина сталася 1 червня на столичному Подолі. Добровольці батальйону "Київ-2" Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачували в підготовці замаху на президента Володимира Путіна, та Аміна Окуєва приїхали на інтерв'ю з начебто французьким журналістом. На зустрічі він дістав пістолет і поцілив в Осмаєва. Його дружина Аміна почала стріляти у відповідь із нагородної вогнепальної зброї та поранила нападника. За її словами, той виявився боягузом, і одразу здався.

Після нападу Нацполіція взяла під посилену охорону Осмаєва і Окуєву, яка повідомила, що замах на життя її чоловіка готувався не вперше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції