Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваний в убивстві Ноздровської відмовився свідчити поліцейським

Колишній наречений послався на статтю Конституції, котра дозволяє це робити.

Затриманий колишній наречений убитої Ірини Ноздровської відмовився надати свідчення. Віталій Сергеєв послався на 63-тю статтю Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе, після того, як на місце спілкування прибув його адвокат.

До того він встиг дещо розповісти поліцейським та журналістам. "З Іриною ми познайомились на роботі. Я фахівець цивільного захисту, а вона в юридичний відділ прийшла до нас працювати. Зустрічалися ми з листопада 2016-го до червня 2017-го. У неї була така робота, яка займала весь її час. І ми так між собою вирішили, що немає сенсу. Неможна бути разом. Але я ніколи не втрачав надії, щоб повернути все. Уже все до того йшло, якщо чесно... Але так от воно тепер. Я так її любив", — сказав він.

ВідеоЗниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

Правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці на Київщині. Свою сестру вона пережила на кілька років. Світлана загинула в аварії, яка набула розголосу - ТСН стежила за розслідуванням резонансної ДТП. Наші журналісти не один раз самі чули, як родичі обвинуваченого погрожували Ірині, яка вимагала покарати вбивцю.

Зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

За словами чоловіка, Ноздровська була перейнята роботою та родинними питаннями. "Я її востаннє бачив у серпні місяці біля Майдану Незалежності. Вона була дуже зосереджена на своїх судових справах, в неї їх дві було, як вона їх називала основними. Плюс вона дуже піклувалися своєю сім'єю", — зазначив  Сергеєв. На питання, чи має він здогадки про те, хто міг вчинити вбивство, чоловік відповів, що не має жодних припущень. "Чесно, ось на це питання я не відповім. Я не думаю, що фігуранти справи про ДТП стали б себе так видавати. Не знаю, чесно", — сказав він. Також Віталій пояснив, що його допитували як свідка, а не як підозрюваного, про що раніше заявив його батько.

Нагадаємо, що 1 січня під Києвом знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу своєї сестри у суді. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції