Підозрюваного у держзраді екс-чоловіка Подкопаєвої випустили з СІЗО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік запевнив, що не причетний до висунутих йому звинувачень.

Бізнесмен Тимофій Нагорний, якому оголосили підозру у державній зраді, шахрайстві та замаху на злочин, вийшов на зі слідчого ізолятора Служби безпеки України після внесення застави.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління громадської організації "Життя в любові" Володимир Курач.

"Хочу подякувати СБУ за безцінний досвід. За те, що не підкинули зброю та наркотики. Не зробили з мене терориста чи наркомана. Водночас хочу сказати, що я категорично не погоджуюсь із звинуваченням за 111 статтею ("Державна зрада" - прим.ред.). Я не зрадник Батьківщини, я ніколи не займався поганими речами, я в жодній акції протесту не брав участь, я жодного разу не притягався до кримінальної відповідальності, ніколи не був завербований жодною спецслужбою світу, ніколи не фінансувався за гранти, за бюджетні чи партійні гроші", - заявив Нагорний.

За словами екс-чоловіка Подкопаєвої, персонал СІЗО не застосовував до нього фізичні заходи і поводився з повагою.

"Під час жорстокого затримання були проблеми з шийними хребцями. Сподіваюся, що здоров’я відновиться", - додав Нагорний.

Звільнення з під варти Тимофей Нагорный

Опубликовано Владимиром Курачем Четверг, 11 октября 2018 г.

Нагадаємо, СБУ затримала бізнесмена Тимофія Нагорного, колишнього чоловіка гімнастки Лілії Подкопаєвої, 2 жовтня. Йому оголосили підозру у державній зраді, шахрайстві та замаху на злочин. Деталі справи у Службі безпеки поки не розкривають.

ВідеоБізнесмен Тимофій Нагорний потрапив до СІЗО через звинувачення у держзраді

Екс-чоловіка Лілії Подкопаєвої у державній зраді звинувачує СБУ. Тимофія Нагорного - бізнесмена із Донбасу, який живе у Києві, посадили до СІЗО ще чотири дні тому. Але стало відомо про це лише сьогодні, новину на Фейсбуці повідомили його друзі і розмістили рішення суду про його арешт та відео із судової зали. 

Бізнесмен Тимофій Нагорний потрапив до СІЗО через звинувачення у держзраді

10 жовтня соратники Нагорного принесли до банку заставу 528,6 тисячі гривень – таку суму як альтернативу утримання в СІЗО визначив суд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції