Підозрюваного у справі педофілів перевели під посилену охорону

У СІЗО вжито посилені заходи безпеки. Біля камери заарештованого цілодобово чергує додаткова охорона.

Заарештованого у справі про зґвалтування дітей журналіста Дмитра Полюховича, який перебуває зараз у київському СІЗО№13, перевели під посилену охорону.

За даними газети "Сегодня", Полюховича тримають у камері, обладнаній засобами внутрішнього спостереження. У ній перебувають ще двоє підслідних.

Для жорсткості контролю адміністрацією на поверсі біля входу до камери встановлено додатковий цілодобовий черговий пост. Віконце, через яке подають їжу, відкрите постійно. Ключі від камери, крім контролера з нагляду, є в начальника СІЗО. На прогулянки Полюховича виводять виключно одного. На допити і зустрічі з адвокатом доставляють під посиленою охороною.

Джерело видання повідомляє, що отруїти чи ще якось "розправитися" з Полюховичем, "без потурання або непрямої участі персоналу" неможливо: "Прізвище Полюховича в усіх на слуху. За ним, до речі, закріпилося прізвисько Жирний карась".

Джерело не виключило, що Полюховича можуть перевести у відділ забезпечення досудового слідства при СБУ, де утримується Олексій Пукач: "Звідти ще нікому не вдалося втекти і, як кажуть, за всю історію був лише один випадок суїциду".

Між тим, у Держдепартаменті з питань виконання покарань відмовляються говорити, у яких конкретно умовах у СІЗО-13 утримується підозрюваний у педофілії Дмитро Полюхович. "Розголос у пресі позбавляє посилені заходи охорони усякого сенсу. Не сумнівайтеся, бережемо його як зіницю ока", - запевняють там.

Проте мати обвинувачуваного в зґвалтуваннях своїх дітей журналіста Дмитра Полюховича Раїса боїться, що її сина можуть убити.

"Олена (колишня дружина Дмитра Полюховича) була гарною дівчинкою, Дмитро її дуже любив, до самого затримання. Лєна звинуватила його в педофілії, думаю, через майно (квартиру й машину)", - розповіла жінка виданню "Сегодня".

"Квартиру Дмитру й Лєні на весілля подарували родичі Лєни, потім вони продали її і купили трикімнатну на вулиці Серафімовича. Там, до речі, є ще й колекція антикваріату", - додає мати заарештованого.

"Про депутатів ніколи не було розмов, та ось Вітя Уколов – дійсно друг родини", - каже вона. Жінка припускає, що "Лєні (Полюхович) могли заплатити, щоб вона вплела в цю історію депутатів".

"Мені вдалося роздобути результати експертизи. Лікар мені сказав, що за цими документами очевидно, що дітей ніхто не ґвалтував. Лєна, напевно, якось налаштувала сина й доньку давати потрібні їй свідчення, тому на слідчому експерименті хлопчик і заплутався", - заявляє мати Дмитра Полюховича.

"Дмитро дуже сильно переживав розрив із Лєною, навіть кілька разів різав собі вени... Онуків я не бачила вже декілька місяців... Думаю, що після цього скандалу Лєна виїде за кордон", - додає вона.

Читайте також:

Луценко: в депутатів вимагають 2 млн, щоб зґвалтовані діти перестали їх впізнавати

Рада створила комісію з розслідування зґвалтування дітей

Генпрокуратура допитала двох депутатів у справі артеківських педофілів

ПР вимагає звільнити Луценка за педофільну кризу в Україні

ВідеоМатеринські сльози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: