Підозрюваного в організації нападу на одеського активіста Устименка випустили з СІЗО

Активіст б'є на сполох - справа розвалюється.

Підозрюваного в організації напада на лідера одеського осередку "Автомайдану" Віталія Устименка випустили з СІЗО.

Про це у середу, 20 лютого, повідомив сам активіст у Facebook.

"Одного з імовірних організаторів нападу на мене випустили з СІЗО. Тепер він перебуває на свободі", - написав Устименко.

Він додав, що у його справі всі свідки відмовились свідчити. "За відсутності у матеріалах справи скерованої до суду "організатора" - затриманих виконавців Гаврилюка і Руденка суд просто випустить з СІЗО. Ніякої злочинної групи, ніякого замовного замаху", - пише активіст.

За словами Устименка, йому продовжили заходи з надання держохорони, проте пізніше ніж 6 лютого, як зазначено в наказі. "Я не хочу знову звертати тут увагу на труханівських шавок типу Форостяка, який бреше про те, що заходи мені продовжили вже 6.02. Я точно знаю, що це чергова брехня цинічних виродків. Черговий наказ заднім числом. Не існує ніякого окремого провадження по організаторам і замовникам, як ви розумієте. Просто двом чувакам я не сподобався і у них опинились якраз заточки", - додав він.

Активіст наголошує, якщо справу не перевести у інший слідчий орган зі слідчого управління в Одесі - вона буде розвалена.

Устименко звернувся по допомогу із об'єднанням і переведенням справи до іншого слідчого органу.

Нагадаємо, на активіста Віталія Устименка напали в Одесі 5 червня 2018 року. Він заявляв, що нападники, вочевидь, намагалися поцілити йому ножем у нирку. Наприкінці вересня з'явилася інформація про виконавців нападу. Ними виявилися колишні бійці полку "Азов".

Від початку минулого року в Одесі було скоєно вже 14 нападів на громадських діячів. Замовників жодного з них досі не знайшли.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів