Підозрюваному у держзраді полковнику Без'язикову подовжили тримання під вартою

Військового залишили під вартою на 2 місяці.

Підозрюваному у державній зраді і співпраці з бойовиками "ДНР" полковнику Збройних сил України Івану Без'язикову подовжили термін тримання під вартою на 60 діб – до 8 жовтня.

ВідеоСБУ підозрює українського розвідника у військовій зраді

Відповідне рішення ухвалила колегія суддів Шевченківського районного суду Києва, задовольнивши клопотання обвинувачення, повідомляє кореспондент ТСН.

До того ж суд призначив справу полковника до розгляду в рамках судового слідства.

Водночас суд відхилив клопотання захисників Без‘язикова змінити йому запобіжний захід на будь-який, не пов'язаний з триманням під вартою, та виділити йому поліцейську охорону.

Зазначимо, що наступне засідання, на якому планується заслухати обвинувальний акт, призначено на 18 серпня, на 12:00.

Нагадаємо, Іван Без'язиков – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього восьмого армійського корпусу ЗСУ, розформованого у березні 2015 року. За словами дружини Без'язикова Маргарити Кушнірової, її чоловік був полонений 16 серпня 2014 року.

5 липня 2016 року ввечері Без'язиков був звільнений із полону бойовиків. У грудні 2016-го Служба безпеки України затримала Івана Без'язикова за підозрою у співпраці зі спецслужбами Російської Федерації. 

Дружина Івана Без'язикова заявила, що опубліковані СБУ записи телефонних розмов полковника та самої Маргарити з бойовиками "ДНР" "змонтовані". Вона додала, що на багатьох записах телефонних розмов Іван Без'язиков не впізнає свого голосу.

Захисники Без'язикова вважають, що СБУ та Генпрокуратура намагаються "очорнити" його, щоб у подальшому "повісити" на полковника ЗСУ "Степанівську та Іловайську трагедії".

Залиште свій коментар