Підприємці Дніпропетровська принесли податковій корито з фекаліями

Під стінами міської податкової адміністрації в Дніпропетровську протестувальники розстелили килим, на якому стояло старе дерев'яне корито, наповнене кінськими фекаліями.

Підприємці, що протестують проти ухвалення Податкового кодексу, у четвер провели в Дніпропетровську під стінами міської податкової адміністрації акцію протесту.

Вони розстелили килим, на якому стояло старе дерев'яне корито, наповнене кінськими фекаліями, змішаними з дрібними купюрами і монетами.

Також підприємці вставили в корито ложки, качани і плакат з написом: "Візьміть наші податки". До учасників акції ніхто з представників податкової не вийшов.

За словами організатора акції Андрія Туякова, крім масових акцій протесту, проводиться робота по організації незалежних профспілок підприємців.

"Уже через 2 тижні пройде установча конференція, а потім і установчий з'їзд, на якому ми заявимо про створення наших профспілок",- заявив Туяков.

Два дні на площі Леніна в центрі Дніпропетровська збирається від 100 до 200 підприємців, що проводять мітинг на знак протесту проти ухваленого парламентом Податкового кодексу.

У четвер одного з організаторів акції облили зеленкою.

Учасники мітингу збирають гроші на поїздку в Київ, щоб приєднатися до мітінгувальників на Майдані.

Читайте також:

У Дніпропетровську лідера протестувальників облили зеленкою

Підприємці відкинули поступки влади

Влада пішла назустріч протестуючим підприємцям: список поступок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: