Підприємці: наметове містечко вночі знесуть

Підприємці помітили, що на вулиці Городецького зосереджуються міліцейські автомобілі зі спецсигналами. Оголошена повна мобілізація учасників акції протесту, щоб утримати Майдан.

Влада планує сьогодні вночі застосувати силу для розгрому наметового містечка підприємців на Майдані Незалежності.

Про це заявив генеральний координатор страйку представників малого та середнього бізнесу проти прийняття Податкового кодексу Олександр Данилюк.

"Я звертаюся із закликом до представників засобів масової інформації, до журналістів телеканалів з проханням приїхати сьогодні в наметове містечко і бути з протестуючими до ранку для того, щоб влада знала - груба розправа над людьми, що захищають свої законні права, стане відомою суспільству і нікому не вдасться уникнути відповідної реакції суспільства ", - сказав Данилюк.

За його словами, ввечері близько 19:00 підприємці, що продовжують протестувати на центральній площі столиці, помітили, що на вулиці Городецького зосереджуються міліцейські автомобілі зі спецсигналами, зокрема, так звані автозаки.

У той же час Данилюк підкреслив, що підприємці не згортають акцію протесту, оскільки не вважають сьогоднішнє прийняття Податкового кодексу виконанням вимог Майдану.

Більш того, оголошена повна мобілізація учасників акції протесту, щоб утримати Майдан.

У свою чергу, прес-секретар Центрального штабу порятунку підприємництва Святослав Швецов повідомив, що коменданту наметового містечка на Майдані вручили рішення суду про знесення містечка.

"Необхідна підтримка незалежних ЗМІ і людей. Імовірність знесення наметового містечка максимальна", - заявив Швецов.

За його словами, біля Майдану стоїть "низка бобиків". Крім того, підкреслив він, депутати покинули наметове містечко," для них акція закінчилася".

Нагадаємо, 30 листопада Віктор Янукович наклав часткове вето на Податковий кодекс. Як пояснив президент, його не задовольнило, що в урядовому проекті кодексу суттєво обмежені права підприємців та непомірно посилена роль податкової адміністрації.

2 грудня парламент вніс поправки до Податкового кодексу, запропоновані президентом.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ З "МАЙДАНУ ПІДПРИЄМЦІВ" ДИВІТЬСЯ ТУТ

Читайте також:

Підприємці готуються до нової акції протесту

Рада внесла до Податкового кодексу поправки Януковича

Майдан вимагає переписати ще один скандальний кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: