Підприємці погрожують Азарову "бензиновим" Майданом

У Всеукраїнському центрі сприяння підприємницькій діяльності закликали Кабмін не запроваджувати мита на імпорт пального без попередніх консультацій з громадськістю.

Один з організаторів протестів підприємців на Майдані Незалежності в Києві, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк вважає, що уряд на чолі з Миколою Азаровим провокує "бензиновий" Майдан.

"Кабмін методично ігнорує процедуру проведення попередніх громадських консультацій щодо суспільно важливих питань. У даному випадку це вкрай неприпустимо, оскільки мова йде про ініціативу, втілення якої однозначно викличе різкий стрибок цін на всі категорії пального", - прокоментував Данилюк питання введення мит на імпорт нафтопродуктів.

На його думку, перш ніж сформувати свою позицію щодо цього, уряд зобов'язаний провести попередні громадські консультації, зокрема, невідкладно скликати Раду автомобілістів та автоперевізників при Кабміні.

"Форсуючи введення мита на імпортне паливо, Кабінет міністрів фактично провокує "бензиновий" Майдан, оскільки має намір відчутно полегшити кишеню чи не кожного громадянина України", - зазначив Данилюк .

Як повідомлялося раніше, близько тисячі підприємців пікетували будівлю обласної державної адміністрації в Запоріжжі 1 березня.

Зараз в Україні спалахнув скандал навколо можливого рішення Кабміну про запровадження мит на імпорт нафтопродуктів до країни.

Нагадаємо, що протягом лютого бензин в України істотно подорожчав. Наприкінці січня експерти прогнозували подальше зростання цін.

В уряді стверджують, що головними причинами зростання цін на автомобільне паливо з початку 2011 року стали підвищення ставок акцизного збору і зростання світових цін на нафту.

Читайте також:

Кожен другий автомобіліст вже не може купувати бензин

Експерти назвали винних у подорожчанні бензину

Нафтопереробники добилися розслідування щодо імпорту в Україну

У рейтингу країн з небезпекою революції Україна зайняла 22 місце

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: