Підприємці покликали політиків на Майдан

Учасники акції протесту, які раніше заявляли про свою аполітичність, закликали всіх небайдужих політиків приєднатися до мітингу.

Генеральний координатор Всеукраїнської акції протесту Олександр Данилюк закликав приєднатись до мітингу на Майдані Незалежності 29 листопада прихильників усіх патріотичних політичних сил.

За словами Данилюка, акція, що розпочиналася як протест підприємців проти Податкового кодексу, вийшла за межі вузьких економічних вимог і набула усіх ознак загальнонаціонального політичного протесту.

ПРЯМУ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ

"Штучне стримування участі в акції представників політичних сил є шляхом до її маргіналізації й затухання. Нам потрібне якісне політичне представництво для ретрансляції й відстоювання наших вимог на найвищому політичному рівні. Політики, які сприймають наші гасла і поділяють наші погляди на ситуацію в країні, мають приєднатися до цього протесту", - заявив Данилюк.

На думку координатора, "стримування вимог протестуючих у межах аполітичної риторики й угодовського діалогу з владою є штучним процесом, інспірованим тією ж владою, й скерованим на дезорієнтацію і розкол у лавах учасників акції".

Наразі підприємці продовжують акцію протесту проти нового Податкового кодексу. На головній площі столиці зібрались понад 1,5 тис. мітингувальників, які прибули з різних регіонів України. Втім, люди продовжують підходити.

Нагадаємо, 22 листопада на Майдані Незалежності в Києві підприємці розпочали безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу.

27 листопада президент Віктор Янукович відвідав наметове містечко на Майдані, поспілкувався з підприємцями і не виключив, що заветує цей документ.

Все про події Майдану-2 читайте тут

Читайте також:

Янукович пообіцяв відставки через Податковий кодекс

Підприємці про зустріч з Януковичем: "помийте руки і викиньте з вух все, що чули"

На Майдані побилися мітингувальники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: