Підприємці спростували інформацію про підписання меморандуму

Підприємці не підписували меморандум між Кабміном та підприємцями про узгодження спільних дій по внесенню змін до Податкового кодексу.

Координатор акції протесту проти Податкового кодексу Володимир Дорош заперечив підписання меморандуму про узгодження спільних дій по внесенню змін до Податкового кодексу між Кабінетом міністрів і підприємцями.

"Наскільки мені відомо, жодна уповноважена особа від координаційної ради підприємців ніякого меморандуму з урядом сьогодні (1 грудня) не підписувала", - сказав він.

На його думку, таким чином уряд намагається імітувати свою діяльність перед президентом Віктором Януковичем.

До того ж, за словами Дороша, після 27 листопада переговорний процес не проходив взагалі. "Відтоді ми більше ніяких зустрічей не проводили", - сказав він.

При цьому він зазначив, що головні вимоги мітингувальників – розробка принципово нового Податкового кодексу замість ветованого президентом Віктором Януковичем, а також затвердження державного бюджету на 2011 рік на основі старих норм податкового законодавства.

"Ми впевнені, що не можна за 2 доби документ, який півроку хотіли зробити ... переробити - і він буде сприяти розвитку бізнесу", - підкреслив Дорош.

Згідно з повідомленням Національної координаційної ради підприємців та акції проти Податкового Кодексу, на телеканалі ICTV був показаний сюжет про підписання меморандуму.

"Завдяки телесюжету стало відомо, що від імені підприємців Меморандум підписали тільки чотири людини - президент і віце-президент асоціації Укрринок Олександр Назаренко та Володимир Левін, голова профспілки таксистів України Василь Попик та голова профспілки роботодавців Одеси і області Борщенко (можливо Борщов)", - наголошується в повідомленні.

Координаційна рада наголошує, що Назаренко, Левін і Попик не проводили роботу з мобілізації інших людей для участі в акціях протесту, а четвертий з тих, хто підписав, взагалі не брав участі в них.

За словами Дороша, близько 200 підприємців мають намір провести ніч на Майдані Незалежності. Координатор акції також зазначив, що йому невідомо про намір представників Адміністрації президента прийти на Майдан для зустрічі з підприємцями.

Нагадаємо, раніше прес-служба Кабміну повідомила, що урядова робоча група і представники малого бізнесу, що працюють за спрощеною системою оподаткування, підписали меморандум про узгодження спільних дій по внесенню змін до Податкового кодексу.

Читайте також:

Уряд поступився підприємцям: спрощену систему оподаткування залишать

Підприємці бояться, що намети на Майдані захоплять перед виступом Януковича

Підприємці з Майдану вирішили створити свою партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: