Підприємці та уряд домовилися про вето Податкового кодексу

Підприємці підписали з урядом протокол щодо вето Податкового кодексу, в якому йде мова про вимогу від Януковича накласти вето на існуючий варіант кодексу і внести конструктивні пропозиції щодо створеннього нового.

Представники підприємців підписали протокол з урядом щодо вето Податкового кодексу. Про це заявив учасник переговорів Юрій Єременко.

"Перший пункт протоколу - наполягати на вимозі накладення вето президентом України на існуючий варіант Податкового кодексу України, як неприйнятний, та такий, що спрямований на руйнацію малого та середнього бізнесу України. Друге - висловити готовність після накладення вето надати конструктивні пропозиції при розробці нового варіанту Податкового кодексу України, який би служив розвитку малого та середнього бізнесу суспільства і держави. Протокол підписали міністр фінансів України Федір Ярошенко та представники мітингуючих", - наголосив Єременко.

Крім того, за його словами, спочатку Мінфін пропонував виключити з Податкового кодексу 14-й розділ, проте представники бізнесу не погодилися на такий варіант.

Як повідомлялося раніше, учасники акції на Майдані закликають провести у понеділок, 29 листопада, загальнонаціональну акцію протесту підприємців.

"Акція, що починалася як протест проти економічних утисків стала політичною. Влада сама спровокувала людей на це протистояння. Сьогодні на Майдані все менше говорять про Податковий кодекс і все більше про загальну несправедливість, яка опановує державу", - заявив координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк.

На його думку, 29 листопада, розпочнеться акція, яка "має на меті поставити нарешті цю країну з голови на ноги".

Нагадаємо, раніше мітингвальники відмовились від будь яких переговорів з Кабміном та наголосили на необхідності президентського вето Податкового кодексу.

Усе про Податковий кодекс і Майдан читайте тут.

Читайте також:

Підприємці закликали до загальнонаціонального протесту

На Майдані побилися мітингувальники

Азаров: у нас з підприємцями одна мета

Майдан впевнений, що Янукович заветує Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: