Підприємці у 15 регіонах готують Весняний марш протесту

Підприємці проведуть Весняний марш протесту у 15 регіонах. У Києві марш планується на 19 травня.

У Києві 20 квітня відбулися збори ініціативних груп Всеукраїнської громадянської акції "Вперед". За результатами зборів сформовано ініціативні групи, які оголосили про початок підготовки 19 травня Весняного маршу протесту в 15 регіонах України.

У зборах ініціативних груп взяли участь 72 активісти, які представляють 14 областей України і місто Київ.

Серед учасників зборів були представники Федерації профспілок малого і середнього підприємництва України, Всеукраїнської профспілки працівників ринків, торгівлі і підприємництва, Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, Спілки перевізників України, Київської обласної організації "Столиця-регіони", Національного Форуму профспілок України, Союзів підприємців Київщини, ГО "Новий Київ", молодіжних організацій і галузевих спілок та інші.

Про початок самої громадянської акції "Вперед" було оголошено 6 квітня, після провалу переговорів учасників й ініціаторів Автомайдану з Кабміном про підтримку й ухвалення пакета "Народних реформ".

Найближчим часом очікується приєднання нових ініціативних груп регіонів країни до підготовки до проведення Весняного маршу протесту.

"Попереду у нас багато роботи. Головне завдання – донести до всіх шарів суспільства, до кожного українця мету акції. Ми вимагаємо відставки уряду Азарова-Тігіпка, ми наполягаємо на прийнятті пакета законодавчих ініціатив - "Народних реформ", і ми добиватимемося жорсткого контролю суспільства над діями влади", - сказав один з організаторів акції, член Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу Андрій Панайотов.

На сьогодні визначено ініціативні групи" Вперед" у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській областях і місті Києві.

Читайте також:

Українці готові вийти на вулиці через підвищення цін і невиплату зарплат

Регіонал: "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський

Новий всеукраїнський Майдан призначений на 14 травня

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: