Підприємці відмовилися від будь-яких переговорів з Кабміном

Підприємці не бачать ніякого сенсу обговорювати що-небудь з урядом і наголошують на президентському вето Податкового кодексу.

 Координаційна рада протестуючих на Майдані підприємців на своєму засіданні в неділю, 28 листопада, прийняла рішення не обговорювати з Кабміном ніяких поправок до Податкового кодексу і вимагати виключно вето президента. Про це повідомив прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов.

Підприємці, за словами Шевцова, не бачать ніякого сенсу обговорювати що-небудь з урядом.

Швецов нагадав, що президент Янукович у суботу, 27 листопада, доручив Кабміну узгодити разом з підприємцями поправки до Податкового кодексу, якщо це можливо. "Ми вважаємо, що це неможливо", - підкреслив прес-секретар.

За його словами, у президента тільки два варіанти вирішення питання - вето Податкового кодексу, або зсув Кабміну. Якщо ж президент заветує Податковий кодекс, наступним кроком, на думку Шевцова, має стати створення спільної комісії з розробки нового кодексу, який будує всі сторони.

У 14:00 підприємці передали підписаний ними протокол з вимогою президентського вето до Кабміну.

Тим часом, вранці 28 листопада Міністерство фінансів повідомило, що вчора спільна робоча група представників Кабміну і підприємців почала підготовку та відпрацювання компромісних рішень щодо змін до Податкового кодексу.

Група провела своє засідання під головуванням міністра фінансів Федора Ярошенка 27 листопада. Зустріч пройшла в Мінфіні, з боку підприємців участь у ній взяли 14 осіб.

За результатами засідання учасники підписали протокол переговорів з узгодження положень проекту кодексу. Наступну зустріч представників уряду з підприємцями призначили на неділю, 28 листопада.

Нагадаємо, 27 листопада президент Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров відвідали наметове містечко підприємців, які протестують проти Податкового кодексу, на площі Незалежності в Києві.

Янукович оцінив як значну ймовірність ветування закону про Податковий кодекс та допустив кадрові зміни у зв'язку зі сформованою ситуацією.

Усе про Податковий кодекс і Майдан читайте тут.

Читайте також:

Азаров: у нас з підприємцями одна мета

Майдан впевнений, що Янукович заветує Податковий кодекс

Підприємці про зустріч з Януковичем: "помийте руки і викиньте з вух все, що чули"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: