Підприємці вимагатимуть відставки Азарова через репресії проти бізнесу

Львівські підприємці проведуть акцію протесту за відставку Азарова, уряд якого поочав масові репресії проти підприємців інших міст України.

У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться акція протесту проти прийняття нового Податкового кодексу та за відставку уряду Азарова.

Львівський мітинг–протест відбувається на тлі початку масових репресій проти підприємців інших міст України, зокрема Луганська та Миколаєва, - повідомили організатори.

Цей протест об'єднає підприємців різних галузей: львівські ринки та перевізників, логістів та сферу послуг, середній бізнес, страйкові комітети районних центрів Львівської області.

Під час мітингу буде прийнято резолюцію з вимогами до влади відхилити проект Податкового кодексу та анонсовано загальноукраїнську акцію у Києві. Також відбудеться мобільний марафон виступів представників інших міст України.

Довкола площі біля пам'ятника Шевченку відбудеться автомобільний марш таксистів.

Нагадаємо, що на початку жовтня у Верховній раді в першому читанні було прийнято Податковий кодекс, який, попри всі протести фахівців, містить у собі небезпечні для розвитку та самого існування середнього класу норми. Підприємці переконані, що кодекс перекреслює усі можливості для існування малого бізнесу за відсутності жодних альтернативних можливостей та кроків у державі для збільшення зайнятості.

Цього місяця по всій Україні, зокрема у Миколаївській, Луганській, Донецькій, Львівській областях, у місті Києві, вже відбувся ряд масових акцій протесту. Кількість їх учасників – загалом понад 100 тисяч підприємців. Проте влада, а точніше наші наймані працівники, що іменують себе владою, не вважає за необхідне реагувати на вияв волі свого народу.

Організатор протесту – Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України та Альянс "За чесні податки".

Відзначимо, у суботу у Львові акцію протесту проти Податкового кодексу провели таксисти.

Читайте також:

Підприємці протестують проти Податкового кодексу

Близько тисячі підприємців пікетують Раду через Податковий кодекс

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: