Підприємці з Майдану вирішили створити свою партію

За ініціативою підприємців-мітингувальників з Києва, Чернігівщини, Миколаєва, Харкова, Херсона та інших регіонів створено комітет з організації політичної сили.

 Учасники акції протесту проти Податкового кодексу створили Оргкомітет по розбудові політичної партії "Громадянський рух України", повідомив координатор Оргкомітету Павло Нусс.

За його словами, за ініціативою підприємців-мітингувальників з Києва, Чернігівщини, Миколаєва, Харкова, Херсона та інших регіонів створено комітет з організації політичної сили, яка має на меті боротися за права малого підприємництва та відстоювати інтереси середнього класу.

Оргкомітет запросив лідерів підприємницького руху протесту з усіх регіонів України, представників громадських організацій, які ще не визначилися з подальшими діями, долучитися до роботи оргкомітету.

"Головним завданням політичної партії "Громадянський рух України" оргкомітет вважає створення розгалуженої партійної структури на місцях та залучення до лав партії якомога більше людей з активною громадянською позицією", - заявив Нусс.

Як зазначив координатор Оргкомітету, створення партійної структури проходитиме по принципу самоорганізації. Партія, згідно з проектом статуту, захищатиме інтереси своїх членів.

Нагадаємо, у понеділок, 28 листопада, підприємці призупинили акцію протеста на Майдані. Черговий мітинг було призначено на четвер, 2 грудня.

Президент Янукович, між тим, у вівторок, 29 листопада, ветував Податковий кодекс. Проте підприємці все одно вимагають звільнення Азарова, Бродського і Тігіпка.

Протестуючі також заявили, що підуть з Майдану, якщо Податковий кодекс перенесуть.

Все про Майдан підприємців читайте тут.

Читайте також:

Підприємці підуть з Майдану, якщо Податковий кодекс перенесуть

Підприємці все одно вимагають звільнення Азарова, Бродського і Тігіпка

Янукович пояснив народу, чому він ветував Податковий кодекс

В Росії зраділи, що в них не буває Майданів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: