Підприємці закликали до загальнонаціонального протесту

На думку підприємців, акцію 29 листопада має підтримати усе свідоме працююче населення України, в тому числі й працівники бюджетної сфери.

 Учасники акції на Майдані закликають провести у понеділок, 29 листопада, загальнонаціональну акцію протесту підприємців. Про це на брифінгу у Києві  заявив координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк.

"Громадяни мають оголосити одноденний страйк і означити цим кроком свою позицію у відповідь на неприховану узурпацію влади в державі, методичне придушування політичних та економічних прав і свобод", - заявляють мітингувальники.

На думку Данилюка, акцію має підтримати усе свідоме працююче населення України, в тому числі й працівники бюджетної сфери.

Координатор акції також рокритикував заяву голови ЦВК Володимира Шаповала, який вважає юридично безперспективною ініціативу протестуючих щодо проведення референдуму про дострокове припинення повноважень Верховної ради.

"Якби Шаповал взяв до рук цей документ (Конституцію – ред.) і ознайомився зі змістом статті 74, то дізнався б, що референдум в Україні не допускається лише щодо законопроектів з питань податків, бюджету та амністії. І крапка", - зазначив Данилюк.

Він також нагадав, що до України прибуває офіційна делегація Венеціанської комісії на чолі з секретарем комісії паном Томасом Маркетом, та наголосив, що загальнонаціональний страйк стане найкращим виявом реального ставлення народу до влади.

"Акція, що починалася як протест проти економічних утисків стала політичною. Влада сама спровокувала людей на це протистояння. Сьогодні на Майдані все менше говорять про Податковий кодекс і все більше про загальну несправедливість, яка опановує державу", - заявив Данилюк.

На його думку, 29 листопада, розпочнеться акція, яка "має на меті поставити нарешті цю країну з голови на ноги".

Нагадаємо, раніше мітингвальники відмовились від будь яких переговорів з Кабміном та наголосили на необхідності президентського вето Податкового кодексу.

Усе про Податковий кодекс і Майдан читайте тут.

Читайте також:

На Майдані побилися мітингувальники

Азаров: у нас з підприємцями одна мета

Майдан впевнений, що Янукович заветує Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: