Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підривники банкоматів з Дніпра лишаються на волі, бо прийшли до суду без паспортів

Судове засідання перенесли на тиждень.

Сьогодні, 2 жовтня, у Дніпрі прокуратура намагалася відправити до СІЗО чоловіків, яких підозрюють у серійному пограбуванні банкоматів. Їх поліція затримала влітку, одразу після того, як вони випатрошили банкомат у Новомовосковську, йдеться в ТСН.16.45.

Встановлено, що трійця причетна щонайменше ще до двох підривів банкоматів. За найскромнішими підрахунками, вони вкрали майже мільйон гривень, але в поліції підозрюють, що насправді за плечима підозрюваних - понад десяток таких пограбувань.

Кілька тижнів тому районний суд відпустив під домашній арешт. Сьогодні судді мали розглянути апеляцію, але засідання так і не розпочалося, бо особи підозрюваних не змогли встановити без документів. А їх вони із собою не принесли. Суд перенесли на тиждень. «Ми не винні ні в чому. Ну і що, що затримали? Могли і вас затримати, це гроші наші, не їхня. Ми саме за автомобілем їхали, купувати автомобіль», - каже один з підозрюваних.

Цікаво, що одного з підозрюваних уже раніше затримували, і відпускали під заставу. Слідчі кажуть, тоді, вийшовши з ізолятора, він одразу підірвав банкомат. «Ніде не працюють. З їхніх слів, кажуть, займаються суспільно-корисною працею. Вони ремонтують автомобілі. Ризики не минули. Вказані особи можуть вчиняти інші кримінальні правопорушення на території області», - каже прокурор Новомосковської прокуратури Микита Тихонов.

Відео Підривники банкоматів у Дніпрі лишаються на волі, бо прийшли до суду без паспортів

Прокуратура намагалася відправити до СІЗО чоловіків, яких підозрюють у серійному пограбуванні банкоматів. Їх поліція затримала влітку, одразу після того, як вони випотрошили банкомат у Новомосковську. Установлено, що трійця причетна щонайменше ще до двох підривів банкоматів. За найскромнішими підрахунками, вони вкрали майже мільйон гривень.    

Підривники банкоматів у Дніпрі лишаються на волі, бо прийшли до суду без паспортів

Залиште свій коментар

Вибір редакції