Підробка документів про ремонт: СБУ викрила українську авіакомпанію на використанні несправних літаків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дозвіл на польоти скасовано.

Служба безпеки України викрила організацію з технічних робіт однієї з українських авіакомпаній на неякісному  виконанні ремонтних робіт пасажирських літаків в аеропортах "Київ" та "Одеса", що могло призвести до людських жертв. Про це повідомляє пресслужба силового органу.

За даними Служби безпеки, організація з техобслуговування та представники авіакомпанії, назва якої не називається, сфальсифікували документацію  щодо проведення ремонтних робіт літаків.

"Подальше використання фактично несправних літаків для пасажирських перевезень могло призвести до виникнення позаштатних ситуацій, у тому числі катастроф з людськими жертвами", - йдеться у повідомленні.

Нейкысний ремонт літаків_1
СБУ
Фото СБУ

Посадовця авіапідприємства, відповідального за технічне обслуговування літаків, суд визнав винним  у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення)

"Компанії-експлуатанту скасовано відповідні дозволи на виконання авіаційних пасажирських перевезень, а повітряним суднам - сертифікати льотної придатності", - йдеться у тексті.

Нейкысний ремонт літаків_3
СБУ
Фото СБУ

Операція проводилась під процесуальним керівництвом органів прокуратури. Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, влітку 2019 постійна комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби ухвалила рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir. Ревізори виявили низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції