Підручники для українських школярів зроблять електронними

Міносвіти розглядає три варіанти зменшення ваги підручників: поділити їх на частини, виготовляти з легкого картону або зробити їх в цифровому форматі.

Міністерство освіти і науки планує зменшити вагу шкільних підручників і вивчає можливість введення електронних книг. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянській.

Він відзначив, що зараз в міністерстві розробляється декілька можливих шляхів зниження ваги підручників. "Ми сьогодні вивчаємо питання переходу на так званий легкий картон", - сказав він.

За словами замміністра, така сировина виготовляється в Україні, і, відповідно, існують всі можливості для його використання, проте зараз вивчається, скільки його виготовляється в Україні.

Другим варіантом, який розглядає міністерство, є поділ деяких підручників на кілька частин. "Ми ввели практику, що хрестоматія великого об'єму, робити з двох частин", - заявив Полянський.

Третій варіант зменшення ваги - це використання електронних носіїв. "Ми серйозно займаємося питанням так званих електронних підручників і електронного паперу", - повідомив замміністра.

При цьому він додав, що експерти вивчають впливи таких носіїв на зір.

Нагадаємо, Міністерство освіти вирішило відмінити нормативи з фізкультури після серії дитячих смертей в школах минулого року.

Читайте також:

У Києві стартує книжковий ярмарок

Бразильські географи забули нанести на карту Еквадор

Школярі вчили пісню про таргана і марихуану

Столітня боротьба за есперанто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: