Підтримка бізнесу та соцзахист населення під час локдауну: що розглядатиме Рада 1 грудня

Підтримка бізнесу та соцзахист населення під час локдауну: що розглядатиме Рада 1 грудня

Фото: УНІАН

Засідання розпочнеться о 10:00.

У вівторок, 1 грудня, Верховна Рада збереться на чергове пленарне засідання четвертої сесії.

Згідно з порядком денним, сьогодні парламентарі планують повторно розглянути Закон України "Про електронні комунікації" з пропозиціями президента України.

Також Верховна Рада планує розглянути питання про включення до порядку денного та ухвалення рішення щодо скорочення строку для внесення альтернативних проєктів щодо трьох законопроєктів, направлених на соціальну підтримку підприємців на період посилення карантину.

Серед законороєктів, запланованих до розгляду у першому читанні:

  • проєкт Закону "Про віртуальні активи";
  • проєкт Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною";
  • проєкт Закону "Про внесення змін до закону України "Про освіту" щодо забезпечення якості навчальної літератури";
  • проєкт Закону "Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про гуманітарну допомогу";
  • проєкт Закону "Про внесення змін до статті 59-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів";
  • проєкт Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за викрадення, привласнення, збут, підроблення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, а також свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та/або використання завідомо підроблених таких документів".

До розгляду у першому читанні також заплановані кілька законопроєктів, які стосуються агропромислового комплексу. Верховна Рада планує розглянути у другому читанні проєкти законів, серед яких щодо соціального захисту населення в період карантину, підтримки інвестиційних проєктів, економічної безпеки, щодо закупівлі природного газу, а також два проєкти законів, спрямовані на захист здоров'я і прав дітей.

Окрім того, Верховна Рада планує розглянути проєкти постанов: щодо налагодження залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці і про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин виникнення у 2020 році масштабних пожеж у Луганській області.

Протест в урядовому кварталі: що вимагають підприємці під парламентом

Протест в урядовому кварталі: що вимагають підприємці під парламентом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1663
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація