Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підбиття підсумків III міжнародного юридичного форуму, проведеного в Харкові

У Харкові був проведений III міжнародний юридичний форум, урочисте відкриття якого відбулося 24 вересня 2019 року.

Почесними гостями церемонії стали глава Касаційного адміністративного суду Михайло Смокович і перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Генеральним партнером була представлена компанія Simcord.

У міжнародному форумі взяли участь понад 20 держав, в тому числі Казахстан, Латвія, Мальта, Естонія, Німеччина, США і Велика Британія.

Захід тривав 5 днів, протягом яких були проведені панельні дискусії, круглі столи, лекції. Основними темами стали питання розвитку технології блокчейн і впровадження цифрових активів в інформаційну економіку, зміни в цивільному законодавстві, кібербезпека, європейська інтеграція та інші актуальні питання, що стосуються сфери економіки і права.

юридичний форум_реклама

25 і 26 вересня з доповідями виступали спікери компанії Simcord, вони говорили про перспективи технології блокчейн і Системи Bitbon на ринку інформаційних ресурсів і послуг.

Заступник генерального директора компанії Simcord Сергій Литвиненко розповідав про нові економічні екосистеми та соціально орієнтовані мережі, які можуть грунтуватися на технології блокчейн, і розкрив можливості цих правових взаємовідносин.

Олександр Кудь, генеральний директор Simcord, провів брифінг про те, яку роль займає система Bitbon в розвитку економіки на базі технології блокчейн. Також А. Кудь навів приклади того, як ця технологія може бути застосована в реальному житті, в роботі бізнес-співтовариств, економічної і юридичної сфер.

27 вересня була проведена панельна дискусія на тему "Майбутнє цифрових активів: фінансово-правовий погляд", в ході якої були порушені теми порівняння та аналізу властивостей цифрових активів і криптовалюти, їх регулювання. Також Олександр Кудь представив колективну монографію "Цифрові активи і їх правове регулювання в сфері розвитку технології блокчейн". У цьому виданні розкрито багато питань про сутність і принципи роботи технології, її майбутнє і законодавче регулювання.

юридичний форум_реклама

По завершенні панельної дискусії сім'ю головними спікерами форуму був складений підсумковий протокол. Учасники дискусії також вирішили створити Центр розробки правових рішень, на базі якого буде сформовано категоріальний апарат нормативно-правових актів для регулювання технології блокчейн.

Відповідно до даного протоколу, 5 грудня 2019 року в Києві буде проведено засідання Центру на тему "Стандарти інструментів блокчейну". У ньому візьмуть участь правознавці і фахівці в області цієї технології. Підсумком засідання також стане підписання протоколу, і його положення можна буде застосовувати для реалізації проекту цифровізації України.

Відеозапис панельної дискусії "Майбутнє цифрових активів: фінансово-правовий погляд": 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції