Підвищення тарифів ЖКГ не протиправне

Підвищення тарифів на житлово-комнальні послуги у Києві не суперечило чинному законодавству. Такого висновку дійшов Апеляційний суд Києва.

Апеляційний суд Києва скасував рішення Господарського суду про визнання протиправним і скасування рішення Київської міської ради від 8 лютого про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в 1,8-2 рази замість 3,4 рази із грудня 2006 року.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Київміськадміністрації із посиланням на рішення Апеляційного суду.

"Суд задовольнив апеляційну скаргу Київської міської державної адміністрації й скасував постанову попередньої судової інстанції - Господарського суду міста Києва", - сказано в повідомленні.

Київміськадміністрація підкреслила, що, таким чином, у Києві діють тарифи на жилтокомунпослуги, затверджені Київрадою 8 лютого й наступних розпоряджень адміністрації.

Як повідомляло агентство, у травні Київміськадміністрація заперечила в Апеляційному суді рішення Госпсуду про визнання протиправним і скасування рішення Київради від 8 лютого про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в 1,8-2 рази замість 3,4 рази із грудня 2006 року за позовом міської організації партії "Єдність".

27 квітня Госпсуд визнав протиправним і скасував рішення Київради від 8 лютого.

Також суд визнав протиправними й скасував розпорядження Київміськадміністрації від 12 лютого, прийняті на виконання рішення Київради.

У березні міськорганізація партії "Єдність" звернулася до Госпсуду Києва з вимогою скасувати рішення Київради від 8 лютого й наступні розпорядження Київміськадміністрації про підвищення тарифів на жилтокомнпослуги в 1,8-2 рази замість 3,4 рази із грудня 2006 року.

8 лютого Київрада установила коефіцієнт підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги із грудня 1,8-2 замість установленого раніше 3,4.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: