Підводний човен "Запоріжжя" влітку введуть у бойовий склад флоту

Після ходових випробувань, які триватимуть до 31 травня, Міноборони планують ввести підводний човен "Запоріжжя" в бойовий склад ВМС.

Міністерство оборони має намір ввести підводний човен "Запоріжжя" в бойовий склад Військово-морських сил Збройних сил з червня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Зараз на порядку денному - введення в дію підводного човна ВМС України "Запоріжжя". Ця значна подія повинна відбутися після ходових випробувань, які незабаром почнуться і триватимуть до 31 травня 2011 року", - цитує прес-служба міністра оборони Михайла Єжеля.

Він висловив впевненість у готовності екіпажу підводного човна "Запоріжжя" до патрулювання Чорного моря, рятувальним операціям і антитерористичних заходів, в яких українським підводникам доведеться брати участь.

Раніше Міноборони мав намір ввести підводний човен "Запоріжжя" в бойовий склад військового флоту в травні.

У 2003 році Кабінет міністрів створив міжвідомчу комісію для розгляду доцільності ремонту, модернізації та подальшого перебування у складі ВМС підводного човна "Запоріжжя".

Після цього Державна комісія з питань реформування та розвитку ЗС схвалила пропозицію ВМС про включення підводного човна "Запоріжжя" в бойовий склад.

Надалі Міноборони неодноразово переносив терміни завершення ремонту підводного човна "Запоріжжя" у зв'язку з відсутністю коштів на ці цілі.

"Запоріжжя" - єдиний підводний човен, яка дістався Україні після поділу Чорноморського флоту СРСР, він був побудований в 1970 році.

Читайте також:

Україна відновлює весь свій підводний флот

Україна спускає на воду субмарину "Запоріжжя" - весь свій підводний флот

ПР готова розмістити в Україні ще один іноземний флот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: