Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пікантна гімнастика. Експерти пояснили, чим небезпечні заняття на інтимних курсах

Розрекламовані курси насправді можуть більше нашкодити, ніж принести користі.

Вони обіцяють прокачати жіночність, врятувати стосунки і навіть вилікувати від безпліддя. Жіночі курси вже вийшли за межі особистої спальні й претендують на те, щоб замінити лікаря. Фахівці ж традиційної медицини попереджають - інтимний фітнес приховує безліч небезпек.

ТСН зазирнула за лаштунки курсів для гейш і показала, що вони виробляють, досвідченим лікарям.

В інтернеті – купа рекламних статей, які обіцяють, що після пікантної гімнастики посилюються відчуття, міцнішають стосунки, а "жіноча енергія виходить з берегів".

Вимірювання тиску піхви

На експеримент погодилася акторка Ольга Атанасова. У залі для інтимфітнесу чекає досвідчена тренерка Анна Корбан. Її уроки коштують від 1000 грн. Для телебачення – задарма.

Для початку тренерка показує тренажер Кегеля – для вимірювання сили інтимних м'язів. Мовляв, тиск 70 – у жінок, які народжували, 80 - у тих, які не народжували, 80-120 – те, що відчувають чоловіки під час сексу.

Водночас сексолог, переглядаючи це відео, коментує, що ця шкала тиску не має ніякого значення для життя – мовляв, чоловіки люблять жінку, а не силу зжимання піхви.

"Якщо тобі 10 разів повторити, що ти вже не така як до пологів, і ти вже не приносиш насолоди своєму чоловікові – ти кудись побіжиш, щоб це виправляти", - коментує проблему гінекологиня.

Насправді, додає вона, проблеми в ліжку після пологів часто – психологічні: "Багато жінок особливо після пологів комплексують, хоча їхні чоловіки не помічають різниці".

Під кінець експерименту тренерка пропонує акторці виміряти тиск її піхви. Результатом вражена - народження дитини ніяк не вплинуло на пружність Оліних м’язів. Тому для неї в інструктора є спецпропозиція – пройти навчання для інструкторів за 4,6 тис. грн. Подібні тренінги Ользі виявились непотрібні -це головна наука, яку вона здобула на жіночому тренінгу.

Відео Манна небесна: чи насправді інтимний фітнес дає користь та бажаний ефект у ліжку

Вони обіцяють прокачати жіночість, урятувати стосунки і навіть вилікувати від безпліддя - жіночі курси вже вийшли за межі особистої спальні й претендують на те, щоби замінити лікаря. Фахівці традиційної медицини попереджають: інтимний фітнес приховує безліч небезпек. Чого насправді коштують ексклюзивні вміння в ліжку – дивіться далі.  

Манна небесна: чи насправді інтимний фітнес дає користь та бажаний ефект у ліжку

Утримання ваги інтимним місцем

Ще одне заняття, яке проводять під час інтимфітнесу, - втримати стосунки одним місцем, тренуючи м'язи піхви і піднімати ними певну вагу. Модель ХХL Наталя пройшла кілька курсів інтимного фітнесу. Заплатила по 5 тисяч за кожен рівень. Інструктори обіцяли, що після цього вона - точно жінка-магніт. Насправді ж нині вона розлучена, а курси ніяк не впливають на побудову стосунків.

"Якщо тріщина в стосунках пішла, то якщо й накачаєте будь-які м'язи – це нічого не змінить", - пояснює сексолог.

Тренерка розповідає про переваги тренованих м'язів піхви. Каже, що краще не піднімати вагу, більшу за кілограм. Гінекологиня ж каже, що цього взагалі не варто робити – це може спровокувати травми, гематоми тощо. Сексолог додає, що жіночі статеві органи передбачені для сексу та пологів, а для перенесення ваги на них – ні.

Пікантний тренажер для чоловіків

Втримати стосунки одним місцем іноді намагаються і чоловіки.

"Чоловіки приходять в основному з трьома проблемами – зникає лібідо, ерекція і тривалість статевого акту", - каже Дмитро. Він допомагає таким тренувати чоловічі інтимні м'язи. Показує прилад. Сідає на спеціальний датчик. Тренажер прив'язаний до комп'ютерної гри – грає завдяки рухам м'язами.

"Коли доходите на 10 рівень, ви можете отримувати оргазм окремо від сім'явиверження", - каже Дмитро.

А гінекологиня коментує, що це – "просто золоте дно для уролога". А хронічне стримання еякуляції – прямий шлях до простатиту.

Сумнівне заняття для лікування безплідності

Тренерка далі наполягає, що лікувальний ефект пікантної гімнастики важко переоцінити. Мовляв, якщо є неплідність, то допоможе техніка всмоктування. Показує, як завдяки шлангу всмоктує піхвою воду.

Гінекологиня коментує, що неплідність так не лікується: "У когось немає сперматозоїдів. Жінка ніяк цьому не зарадить. Як би вона не засмоктувала в себе м’язами сперму".

Інтимні постріли

На черзі - коронний номер від тренерки. Завдяки трубочці вона "стріляє" інтимним місцем – голка цілить у повітряну кульку й лускає її. Гінекологиня пояснює, що жінці це ні до чого. Можуть лише породжуватися комплекси в жінок, що так не вміють, а чоловіки – можуть піти до іншої, яка вміє.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Марії Шевченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції