Пікетувальники домоглися свого: їх заслухають у Київраді

Учасники пікету київської мерії домоглися того, щоб їх вимоги заслухали на засіданні Київради.

Депутати Київської міської ради вирішили заслухати на засіданні всіх представників мітингу, який відбувається біля мерії.

За це рішення проголосували 110 із 118 присутніх в залі депутатів.

Голова столичної організації БЮТ Анатолій Семинога зачитав у залі резолюцію, яка була прийнята  мітингувальниками.

Кияни вимагають "від пана Черновецького припинити нарешті свою діяльність". Вони зазначають, що до проведення мітингу їх спонукало підняття тарифів на проїзд у транспорті, житлово-комунальні послуги, "руйнування" медичної та освітньої галузей столиці, "провадження та встановлення нових поборів з громадян, знищення малого бізнесу, обмеження місцевого самоврядування та залякування посадових осіб на рівні районів міста”.

Мітингувальники закликали Київраду захистити мешканців столиці "від свавільних рішень Черновецького".

Автори резолюції вимагають від депутатів Київради не допустити підвищення тарифів та відключення тепла в будинках; зберегти муніципальні надбавки до зарплат для працівників медичної та освітньої сфер; не робити платними дитячі та підліткові клуби міста; скасувати рішення Київради щодо організації отримання дозвільних документів та розміщення МАФів; "припинити самовільне введення поборів, фінансовий та психологічний тиск на співробітників бюджетної сфери та підприємців".

За словами Семиноги, копія резолюції буде направлена також до Секретаріату президента та Кабінету міністрів.

Він звернувся до столичних депутатів проголосувати по пунктах цього документа та прийняти відповідні рішення щодо захисту інтересів київської громади.

Нагадаємо, кияни сьогодні пікетують мерію, вимагаючи скасувати ряд рішень. Зокрема, знизити тарифи на житлово-комунальні послуги, зберегти медицину в столиці безкоштовною.

Мітингувальників, які перекрили проїзд Хрещатиком, розігнала міліція.

Акція організована громадськими організаціями столиці та політичними силами, зокрема БЮТ, Блоком Катеринчука, КПУ. Учасники акції також тримають прапори Блоку Віталія Кличка, "Народної Самооборони" тощо.

В акції беруть участь люди різного віку, у тому числі студенти, які прийшли з табличками назв своїх навчальних закладів, а також члени профспілкових організацій та інші.

За даними БЮТ, всього під стінами мерії зібралися понад 10 тисяч киян.


Читайте також:
Міліція розігнала мітинг на Хрещатику
Профспілки вже готові до загальноукраїнського страйку
У Херсоні збирають по 5 копійок на квиток Ющенку до Америки

ВідеоПікетувальники домоглися свого: їх заслухають у Київраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: