Пікетувальники принесли шибеницю під львівське управління НБУ

Хвиля протестів проти дій Національного банку докотилася до Львова.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: "Акція протесту "Ні банківському свавіллю" у Львові"

4 березня під управлінням Національного банку у Львівській області відбулася кількатисячна акція протесту "Ні банківському свавіллю!".

Учасники акції встановили перед управлінням шибеницю, на якій повісили опудало, що уособлює підприємців, які не можуть впоратися із кредитними зобов’язаннями перед банками.

Голова громадської організації "Я - львів’янин" Андрій Антонищак зачитав вимоги протестантів, і оголосив, що їх скеровано президенту, Верховній раді, голові Нацбанку, та голові Львівської обласної держадміністрації.

Антонищак заявив, що якщо у десятиденний термін реакції від влади не буде, акції протесту продовжуватимуться. Львів’яни закликатимуть проводити такі ж акції в інших регіонах України, а потім разом іти на Київ.

Уже сьогодні львів’ян підтримують підприємці Тернопільщини, які вважають себе обдуреними кредитною спілкою "Християнська Злагода".

До протестантів вийшла начальник управління НБУ у Львівській області Марія Могильницька. Вона запропонувала організаторам акції сформувати ініціативну групу для проведення конструктивних переговорів щодо їх вимог, на що Антонищак відповів: "Ми готові сісти за стіл переговорів із вами, але також мають брати участь голова Львівської ОДА та керівники комерційних банків".

Антонищак передав Могильницькій вимоги, щоб вона могла поінформувати про акцію протесту голову правління НБУ Володимира Стельмаха.

Нагадаємо, нещодавно відбулися пікети під Національним банком України в Києві та інших містах України. Пікетувальники вимагали від керівництва НБУ звіту про заходи, які він вживає для боротьби з кризою.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: "Акція протесту "Ні банківському свавіллю" у Львові"

Читайте також:

У проблемних банках стоять черги за грошима

Світовий банк планує дати 750 млн. українським банкам

Банк "Надра" спіткав вибірковий дефолт

Дніпропетровські банкіри крали у вкладників мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: