Скільки коштують державі колишні депутати?

Кожен із відставних депутатів протягом року отримуватиме 200 тисяч гривень і матиме ряд недешевих пільг.

Верховна рада
УНІАН
Порожня Верховна рада ще зовсім не означає економії на депутатах: Рада стоїть - гроші з бюджету йдуть.
Не обрав депутата знову до парламенту - не означає, що його не годуєш. У новому парламенті ми не побачимо близько 80-ти політиків з Верховної Ради 5 скликання. Кожен з цих відставників, за законом, має право не тільки на разову грошову компенсацію, яка й сама по собі чимала.

Серед законних, а головне - пожиттєвих бонусів - раніше отримане житло, безкоштовне і якісне медичне обслуговування, службове авто й депутатська пенсія. Від коштів платників податків відмовляються одиниці. Співачка Руслана - одна з небагатьох, хто офіційно відмовився запускати руку в бюджетну кишеню. На життя вистачає творчих бонусів.

За законом, кожен відставник має право протягом року отримувати повну депутатську зарплатню. Це щонайменше 200 тисяч гривень.

Дмитро Видрін
УНІАН
Майбутня пенсія Дмитра Видріна - близько 17 тисяч гривень на місяць.
В офісі Дмитра Видріна фото Юлії Тимошенко і досі на почесній поличці. В парламент він пройшов з її блоком, а вийшов з репутацією перекинчика.

Це нічого, що для країни в депутатському кріслі зробив небагато. Головне, не приховує політолог, набрався цінного досвіду і ВІП-зв’язків. Його формула успіху - рік у парламенті й потім довіку на державному утриманні. Майбутня пенсія в середньому складає 17 тисяч гривень на місяць, безкоштовне лікування й навіть службове авто.

Олег Калашніков
УНІАН
Олег Калашников не має наміру відмовлятися від пільг, хоча до оновленого парламенту не потрапив.
Освоювати "відступні" готується і найскандальніший "регіонал" минулого скликання. Це після зустрічі з ним рік тому репортерам довелося фіксувати побої.

Слідство ще не завершено, триває й журналістський бойкот. Робимо виняток. Єдине питання до пана Калашникова, чи він готовий відмовитись від парламентських пільг. Відповідь - категорично "ні".

Загалом на те, щоб розрахуватися з відставниками, у бюджеті закладено понад 10 мільйонів гривень. За неофіційною інформацією, ці гроші платників податків у бухгалтерії Верховної ради не залежались і вже розійшлися по кишенях відставних парламентарів.

ВідеоПільги відставних депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: