Пільги за рахунок депутатів

Кошти, отримані від скорочення депутатських виплат, Секретаріат президента пропонує спрямувати на фінансування соціальних пільг.

Секретаріат президента України
Lenta.ru
Секретаріат президента України вважає, що одним із джерел фінансування відновлених рішенням Конституційного суду України соціальних пільг для населення може бути скорочення видатків на виплати народним депутатам. 

Про це заявив керівник Служби забезпечення зв`язків з Верховною радою України та Кабінетом міністрів Секретаріату президента Ян Берназюк.
 
Щодо розгляду як джерела фінансування соціальних пільг скорочення видатків на утримання Кабміну і Секретаріату президента Берназюк зауважив, що працівники цих установ ніяких додаткових пільг не мають. 

Представник Секретаріату також зазначив, що цього року можливе проведення секвестру бюджету (скорочення видатків) у зв’язку з припиненням фінансування Верховної ради України V скликання, тому що вона є нелегітимною. 

11 липня КС скасував положення закону про державний бюджет, що стосувались призупинення на 2007 рік виплати пільг, компенсацій і гарантій для населення. Це рішення стосується 21 категорії громадян України - від чорнобильців до пенсіонерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: