Пинзеник назвав лист до Тимошенко провокацією

Пинзеник спростовує інформацію про листа до Тимошенко.

Навколо постаті міністра фінансів Віктора Пинзеника розгоряється скандал: нібито міністр попередив прем’єра про вкрай загрозливий стан вітчизняної економіки та про цілковитий параліч інститутів влади. Лист, що з’явився в інтернеті, із пророцтвом загального краху може змагатися хіба що з пророцтвами Ностардамуса.

Автор листа залякує статистичними викладками та складними діаграмами - ситуація в Україні найгірша в світі, третину промисловості ми вже втратили, починається параліч влади. Прояснити ситуацію у людини, яку називають автором листа, особисто не вдалося. Міністр фінансів на засідання уряду сьогодні не з'явився, колеги-міністри кажуть, що він захворів.

Офіційну позицію міністра фінансів на інтернет сайті оприлюднила його прес-служба. За словами Пинзеника, він не знайомий з публікацією в інтернеті.

"Міністр фінансів пише багато доповідних записок уряду. Вони не призначені для публічного обговорення. Матеріали, що підлягають публічному обговоренню, розміщуються на сайті Міністерства фінансів України. Факт вчорашньої публікації я розцінюю як провокацію", - йдеться в заяві Пинзеника.

Колеги з уряду таку відповідь тлумачать однозначно, що від авторства доповіді Пинзеник відхрестився, і це все - велика провокація.

За словами першого віце прем’єр-міністра Олександра Турчинова, Пинзеник на лікарняному.

"Наскільки я знаю він здивований був цією провокацією", - зазначив Турчинов про скандальний лист.

Друг, колега і однопартієць Пинзеника - Сергій Терьохін впевнений, що економічні викладки у цій доповіді шиті білими нитками, і він їх добре бачить. За словами Терьохіна, цифри взяли з реальних доповідей міністра фінансів і підігнали під них свої висновки, але працювали справжні фахівці.

Читайте також:

Пинзеник проігнорував Тимошенко. Кажуть, що захворів

Пинзеник не писав "таємного листа" уряду

Ющенко: бюджет Тимошенко наповнений лише на 10%

Докладніше про скандальний лист - на відео ТСН.

ВідеоЛист Пинзеника до Тимошенко - провокація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: