Пинзеник подав у відставку

Не дивлячись на прохання міністра про розгляд питання про відставку, уряд відмовився на своєму засідання розглядати цю справу.

Віктор Пинзеник подав у відставку. Про це йдеться у його заяві, розміщеній на сайті Кабміну.

"Я не вперше працюю в уряді. І завжди займав професійну позицію. Збалансований бюджет, мінімальний розмір його дефіциту, обмеження життя в борг, неемісійні джерела фінансування дефіциту – цими та іншими принципами я завжди керувався у своїй роботі", - йдеться в заяві.

"У нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів", - зазначає міністр фінансів.

"У таких умовах моє подальше перебування на посаді міністра фінансів України не має сенсу. У зв’язку з цим я подав заяву до Верховної ради України про свою відставку", - заявив міністр.

Уряд сьогодні на засіданні не розглядав питання про відставку Віктора Пинзеника з посади міністра фінансів, повідомив міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко.

"Сьогодні на засіданні Міністерство фінансів представляв заступник міністра Ігор Уманський. У той же час від нього не було інформації про те, що Віктор Пинзеник написав заяву. Це питання взагалі сьогодні не обговорювалося", - сказав Крупко.

При цьому міністр підкреслив, що відставка Пинзеника з посади міністра фінансів є компетенцією Верховної ради України.

Крупко також не став висловлювати припущення про можливі мотиви такого кроку Пинзеника.

Як стало відомо, із сайту міністерства фінансів України зникла заява Віктора Пинзеника про його намір подати у відставку з посади міністра фінансів України, яка "провисіла" там приблизно годину.

Приблизно о 15.40 заява ще була на сайті мінфіну, на головну сторінку було винесено два перших рядки заяви. Проте при спробі зайти на її повний текст із головної сторінки мінфіну, з`явився червоний шестикутник із написом "STOP" і фразою "У вас немає прав для доступу до цього ресурсу". Після цього заява зникла з інтернет-сторінки.

Дізнатися причини такого розвитку ситуації в прес-службі відомства не вдалося, оскільки жоден телефон цього підрозділу не відповідає.

Як повідомлялося, з кінця січня Пинзеник перебував на лікарняному.27 січня одне з інтернет-видань оприлюднило нібито лист Пинзеника Тимошенко, датований 6 січня 2009 року. Матеріали, викладені у ньому, свідчать про те, що Україна начебто у даний час переживає найбільшу з 1994 року кризу.

Пізніше, Віктор Пинзеник назвав сфальсифікованою провокацією оприлюднення у ЗМІ нібито його таємного листа до прем’єр-міністра.

"Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок уряду", - заявив Пинзеник.


Читайте також:

Тимошенко просить міністрів приносити термоси та борщ на засідання уряду
Коаліція не збирається звільняти Пинзеника
Тимошенко хоче співпрацювати з Ющенком і Януковичем

ВідеоВіктор Пинзеник подав у відставку

ВідеоКоментар Сергія Соболєва щодо відставки Пинзеника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: