Пинзеник "здав" бюджет Тимошенко

Президент України Віктор Ющенко вимагає від ВР не підтримувати "популізм" уряду та негайно змінити державний бюджет.

Президент Віктор Ющенко вимагає негайно внести зміни до Державного бюджету на 2009 рік. Це, на його думку, єдиний спосіб виправити вкрай негативне становище в українській економіці.

Наразі документ, за словами президента, "повітряний замок".

"У висновках я спираюся на оцінку міністра фінансів Віктора Пинзеника", - сказав він.

"Думка міністра є визначальною у підготовці кошторису будь-якої держави. Сьогодні його не чують, і перш за все, не чують в уряді", - заявив Ющенко.

Він звинуватив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в тому, що вона свідомо заклала в бюджет всі завищені показники та обіцянки, які не може виконати.

Ющенко звернуся до депутатів з проханням не підтримувати популізм, "який вже завтра обернеться невиплатою заробітної плати, пенсій, стипендій, і цілої низки соціальних допомог".

"За вашої слухняної згоди гроші не отримають лікарі, вчителі, військові. Не буде коштів для шкіл і лікарень. Ви будете відповідати перед українськими людьми", - заявив Ющенко.

Він також звернувся особисто до спікера Володимира Литвина з проханням консолідувати парламент для зміни бюджету і схвалення термінових антикризових рішень.

"Від імені всієї країни я вимагаю від уряду та парламенту негайно підготувати чесний бюджет, де видатки будуть відповідати можливостям економіки", - резюмував глава держави.

Для прийняття "реального бюджету" Ющенко пообіцяв застосувати всі необхідні в умовах кризи важелі.

Читайте також:

Ющенко: стан в країні катастрофічний. Винна Тимошенко
Пинзеник проігнорував Тимошенко. Кажуть, що захворів
СП підрахував: грошей регіонам вистачить лише на 5 місяців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: