Пинзеника замінить Турчинов, Тігіпко або Буряк

У фракції БЮТ вже активно обговорюють можливі кандидатури на вакантне місце міністра фінансів.

Джерело в Мінфіні повідомило, що Юлії Тимошенко на посаді міністра фінансів, яке вчора, 12 лютого, залишив Віктор Пинзеник, потрібна людина, яка розділяє її підходи до ведення економічної політики.

"Наприклад, Сергій Буряк", - уточнив чиновник.

Високопоставлене джерело в міністерстві повідомило, що вже два дні обговорювався новий міністр – Федір Ярошенко, нинішній замглави Державної податкової адміністрації.

У Мінфіні вважають, що і перший віце-прем'єр Олександр Турчинов може об'єднати свою посаду з міністерською, як це було в уряді Віктора Януковича, коли Микола Азаров поєднував дві посади.

У фракції БЮТ заявили, що замість Віктора Пинзеника буде призначений глава правління "Сведбанку", власник фінансової групи ТАС, співголова Ради інвесторів при Кабміні Сергій Тігіпко.

Юлія Тимошенко вчора заявила, що з посадою міністра Кабмін визначиться найближчим часом.

Експерти побоюються, що черговий міністр фінансів вже не буде таким незалежним в ухваленні рішень. Якщо новий міністр не знайде можливості "стримати апетити" Юлії Тимошенко у фінансуванні галузей, які, на її думку, є стратегічними, Україну чекають інфляція і збільшення дефіциту, упевнений директор економічних програм Центру ім. Разумкова Василь Юрчишин.

Президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров вважає, що в цій ситуації на чолі міністерства повинен стати не бізнесмен, а один з нинішніх заступників міністра: "Ми в тій ситуації, коли потрібно ухвалювати термінові рішення, а в Україні немає ні міністра фінансів, ні, фактично, глави НБУ".

Читайте також:

Пинзеник подав у відставку

БЮТ назвав міністрів, яким варто піти за Пинзеником

Пинзеник не переніс "виклики" кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: