Пірати дозволили українському моряку поговорити з матір'ю

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Ніна Карпачова зв’язалася телефоном з 21-річним українським моряком Олександром Заворотнюком.

Він перебуває на захопленому сомалійськими піратами грецькому судні "Капітан Стефанос".

Як повідомили у прес-службі уповноваженого ВР з прав людини, для Заворотнюка це був перший зв’язок з Україною з часу захоплення судна 21 вересня 2008 року.

Полонений повідомив, що з ним усе гаразд, на судні достатньо їжі, хоча стан здоров’я членів екіпажу, який складається з 17 філіппінців, одного китайця й одного українця, не дуже добрий. Моряки сподіваються, що переговори грецького судновласника, які йдуть дуже інтенсивно, завершаться протягом 10-15 днів їхнім звільненням.

Карпачова відкрила провадження про захист права на життя громадянина України Заворотнюка з моменту звернення його матері Інни Заворотнюк, мешканки Одеської області, яка не мала жодної інформації про долю свого зниклого сина.

“Після дзвінка уповноваженого з прав людини на судно Заворотнюк зміг сьогодні вранці сам зателефонувати своїй мамі, яка нарешті почула голос єдиного сина”, – йдеться у повідомленні омбудсмена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: