Пірати не отримали викуп за "Аріану" і погрожують продати українців

За даними джерел, пірати агресивно налаштовані й не отримали викупу за корабель. Капітан "Аріани" розповів, що його команду погрожують продати африканським племенам.

Сомалійські пірати не отримали викупу за балкер "Аріана", на борту якого перебувають 24 громадянина України. Про це повідомило джерело, близьке до переговорів про звільнення судна.

Нагадаємо, раніше західні інформаційні агентства із посиланням на представника піратів повідомляли, що загарбники отримали за корабель викуп в розмірі від 3,5 до 3,7 мільйона доларів.

"Це повна нісенітниця", - прокоментував цю інформацію учасник переговорів. "Останні переговори відбулися сьогодні зранку. Ситуація на переговорах непроста", - повідомило джерело уточнивши, що жодних домовленостей про викуп до цього часу не було, і ніяких грошей піратам не передавали.

У свою чергу, глава компанії-оператора Alloceans Shipping Спірос Мінас раніше також не підтвердив інформацію про те, що пірати звільнили корабель.

Разом із тим, за інформацією з борту "Аріани", пірати погрожують висадити команду на берег і продати українців африканським племенам.

Як розповіла дружина капітана судна Геннадія Воронова Інна, вранці 26 листопада її чоловік зателефонував їй на вимогу загарбників, заявивши, що "пірати дуже агресивні, на судні закінчилося паливо, менеджер оператора судна Спірос Мінос продовжує не виходити на зв'язок із загарбниками, й ті мають намір висадити команду на берег під конвоєм".

Раніше пірати вже погрожували висадити команду на берег і розпродати українців у різні африканські племена, якщо вони не отримають викупу від судновласника.

Родичі моряків також спростували отриману раніше інформацію про те, що пірати отримали за корабель викуп.

Нагадаємо, західні інформаційні агентства перед цим повідомляли, що пірати отримали викуп за "Аріану" та вирішили звільнити корабель. Пізніше цей факт підтвердив посол Греції в Україні Георгіос Георгунтзос.

Разом із тим, Міністерство закордонних справ України спростувало цю інформацію.

24 українських моряки з "Аріани" провели у піратському полоні більше 6 місяців. Балкер, який належить грецькій компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd., був захоплений 2 травня у 250 милях на північний захід від Сейшельських островів. Під час нападу корабель перевозив 35 тисяч тонн сої з Бразилії до Ірану.

Серед заручників на "Аріані" опинилися двоє жінок, в однієї з яких після зґвалтування піратами стався викидень, вона перебуває у вкрай важкому стані. Крім того, капітан іспанського судна Alakrana, який передавав "Аріані" харчі та ліки, розповів, що на судні перебуває 12-річна дівчинка, яку також зґвалтували.

Читайте також:

Очевидці: на "Аріані" є 12-річна українка, яку ґвалтують пірати

Греки підтвердили звільнення "Аріани". МЗС України все заперечує

Сомалійські пірати заявили про звільнення "Аріани"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: