Пірати отримали 2,75 млн доларів викупу за "Аріану"

Грецькі судновласники заплатили викуп за судно "Аріана" з українським екіпажем на борту. Звільнення корабля очікують найближчим часом.

Грецькі судновласники заплатили викуп за балкер "Аріана" з 24 українцями на борту, який перебуває у піратському полоні вже більше восьми місяців.

"Операція завершена, вранці (10 грудня) нам привезли викуп, судно звільнять найближчим часом", - розповів пірат Мохаммед Ілкасе з борту корабля.

Сума викупу склала 2,75 млн доларів, повідомляє видання Adelaide Now.

Глава компанії-оператора Alloceans Shipping Спірос Мінас підтвердив, що його компанія заплатила гроші за звільнення корабля.

"Ми з години на годину чекаємо, що пірати залишать судно", - сказав Мінас. Водночас він відмовився назвати розмір викупу.

Нагадаємо, два тижні тому пірати вже заявляли про звільнення судна. Але інформація не підтвердилася.

Балкер "Аріана", який належить грецькій компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd., був захоплений сомалійськими піратами 2 травня цього року у 250 милях на північний захід від Сейшельських островів. Під час нападу корабель перевозив 35 тисяч тонн сої з Бразилії до Ірану.

В заручниках опинилися 24 моряки з України, серед них двоє жінок, в одної з яких після зґвалтування піратами стався викидень, вона перебуває у вкрай важкому стані.

Спочатку за звільнення судна розбійники вимагали 10 мільйонів доларів.

Читайте також:

Пірати не отримали викуп за "Аріану" і погрожують продати українців

Родичі: моряки з "Аріани" так схудли, що їх плутають з дітьми

Очевидці: на "Аріані" є 12-річна українка, яку ґвалтують пірати

Пірати відпустять "Аріану" за 3,5 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: