Пірати перетворюють судно з українцями на базу для нападів

Пірати вивели захоплений автомобілевоз Asian Glory з 10 українцями на борту у відкритий океан.

Сомалійські пірати ведуть захоплений корабель Asian Glory з 10 українцями на борту в океан.

За даними Центру боротьби з піратством Куала-Лумпур автомобілевоз Asian Glory був помічений 30 січня, швидкість його руху становить 14 вузлів.

Командування сил коаліції в Аденській затоці передбачає, що пірати, можливо, вперше зібралися використовувати великотоннажне судно як базу для інших нападів.

Всім суднам в регіоні оповістили про небезпеку.

Водночас "Морський бюлетень" пише, що справа може виявитися складнішою, оскільки з Asian Glory раніше виникли проблеми - пірати вимагали за нього незвично високий викуп, оскільки на борту досить дорогий вантаж, понад 2 тисячі нових автомобілів корейського виробництва.

За даними "Морського бюлетеню", пірати вже чинили на екіпаж тиск. На борту Asian Glory 10 громадян України, 8 громадян Болгарії, 5 громадян Індії, 2 громадян Румунії.

Нагадаємо, автомобілевоз Asian Glory, який йшов з Сінгапуру до Саудівської Аравії, було захоплено 2 січня в Індійському океані, у 600 милях від узбережжя Сомалі. Кораебль ходить під англійським прапором, компанія-оператор - Zodiac Maritime Agencies Ltd (Лондон).

До речі, ця ж компанія є менеджером екіпажа танкера St.James Park, який також перебуває у піратському полоні. Серед екіпажу St.James Park – двоє українців.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили в полон 10 українських моряків

Пірати перестрілялися через рекордний викуп за танкер з українцями

Моряки з "Аріани" поділилися першими враженнями після полону

ООН схвалила ініційовану Україною антипіратську резолюцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: