Пірати погрожують розстріляти українських моряків

Моряки з судна "Аріана" заявляють про нелюдські умови утримання і просять український уряд посприяти звільненню з піратського полону.

Пірати погрожують розстріляти всіх моряків судна Ariana, яке вже півтора місяці знаходиться у них в полоні в Індійському океані. Екіпаж судна просить терміново допомогти і заплатити розбійникам викуп.

Газета "Сегодня" стверджує, що в їхню редакцію прийшов телекс, відправлений з Ariana. У ньому моряки начебто написали:

"Врятуйте наші душі!

Український екіпаж просить допомоги. Судно Ariana, компанія Alloceans shipping Co., Ltd, прапор Мальти, порт приписки Валетта.

На борту судна знаходяться 24 члени екіпажу, двоє з них – жінки. Всі громадяни України. 2 травня 2009 року в дорозі судно було атаковане і захоплене. Вже півтора місяці судно стоїть на якорі біля берега. Пальне закінчилося, продукти і вода закінчуються. Екіпаж знаходиться під постійним озброєним контролем. З кожним днем обстановка напружується. Людей періодично б'ють, зв'язують і залишають на довгий час на відкритій палубі під пекучим сонцем. Власники судна не зв'язуються і не ведуть ніяких переговорів із піратами. Телефон на судні не працює, для зв'язку залишився тільки телекс. Ніяка інформація на судно не поступає.

За півтора місяці компанія не повідомила про свої наміри. За інформацією від піратів, весь екіпаж буде розстріляний, якщо найближчим часом вони не отримають викуп. Деякі члени екіпажу потребують медичної допомоги. Немає ніяких медикаментів на борту.

Ми звертаємося до українського уряду з проханням про допомогу. Ми хочемо жити. Часу у нас залишилося не багато. Врятуйте нас.

З надією, екіпаж теплохода Ariana.

Як повідомляв ТСН.ua, балкер Ariana з українським екіпажем (24 людини) був захоплений сомалійськими піратами 2 травня. Корабель виходив із Бразилії на Близький Схід і віз 35 тис. тонн сої.

Власником судна є компанія Candela Shipping, зареєстрована на Мальті, оператор – британська Seven Seas Maritime.

За звільнення судна пірати вимагають 10 млн доларів.

Читайте також:

Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

Пірати піддали тортурам екіпаж судна Ariana

Пірати зажадали викуп за українських моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: