Пірати погрожують убити екіпаж українського теплохода "Аріана"

Російська профспілка моряків просить Ющенка звільнити українців з "Аріани" всіма можливими способами, інакше пірати їх вб'ють.

Пірати погрожують вбити всіх моряків із судна "Аріана" , коли закінчиться паливо і зупиниться дизель-генератор.

Про це заявив глава Російської профспілки моряків Ігор Павлов.

Він звернувся до президента України Віктора Ющенка з проханням вжити всіх заходів для звільнення українського екіпажу теплохода "Аріана", який вже сьомий місяць утримують сомалійські пірати.

"На судні закінчилася вода і продукти, паливо закінчується, повністю відсутні медикаменти. Одна з двох жінок, що знаходяться на судні, в полоні у піратів втратила дитину, будучи на п'ятому місяці вагітності, і їй терміново потрібна кваліфікована медична допомога", - йдеться у зверненні, розміщеному на сайті РПСМ.

Павлов зазначає, що допомога потрібна всім 24 членам екіпажу, тому що ситуація на судні критична.

"Держава не повинна залишати своїх громадян у біді. Ми просимо дати шанс морякам якомога швидше повернутися додому живими і здоровими, і зробити для цього вичерпних заходів, щоб прискорити процес переговорів і вирішення питання про використання необхідних засобів і сил ", - йдеться у зверненні голови профспілки.

Нагадаємо, український теплохід "Аріана" був захоплений 2 травня 2009 року.

22 жовтня близько 70 дружин, матерів й інших родичів моряків "Аріани", захопленої в полон піратами Сомалі, провели пікетування будівлі Генерального консульства Грецької Республіки в Одесі з метою привернути увагу суспільства до долі екіпажу.

Родичі моряків зажадали від дипломатів назвати причини й прізвища тих, хто гальмує переговори з піратами про звільнення 24 членів екіпажу, які понад п’ять місяців перебувають у полоні.

Читайте також:

70 дружин полонених "Аріани" вимагають від влади звільнити моряків

Переговори про звільнення балкера Ariana відновилися

За захоплене піратами судно з українцями заплатили викуп

Українка, яка народила мертве дитя на Ariana, стала козирною картою піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: