Пірати погрожують затопити "Аріану" разом з екіпажем

Сомалійським піратам набридло торгуватися за викуп українських моряків та балкера "Аріана": вони готові затопити судно разом з людьми.

Сомалійські пірати погрожують затопити суховантаж "Аріана" з українським екіпажем на борту. За моряків, які вже більше півроку перебувають в полоні, досі не заплатили викуп.

"Якщо протягом місяця гроші за викуп не будуть доставлені, то пірати затоплять судно разом з екіпажем", - повідомив під час телефонної розмови з українськими журналістами пірат Юсуф.

На зв'язок вийшов також капітан "Аріани" Геннадій Воронов. За його словами, "пірати тиснуть на членів екіпажа - б'ють, зв'язують". З його слів стало зрозуміло, що на судні не вистачає продуктів харчування, питної води (все це є у мінімальних кількостях). Єдина жінка з екіпажу хвора, у неї висока температура.

Судно "Аріана" належить грецькій компанії. Балкер захопили пірати 2 травня в Індійському океані, коли йшло з вантажем 35 тисяч тонн сої з Бразилії на Близький Схід.
Екіпаж суховантажа – 24 моряки, всі громадяни України.

Сомалійські пірати збільшили викуп за "Аріану" до 6 мільйонів доларів (раніше вони погоджувалися на 3,5 мільйона). Натомість грецька компанія-власник готова заплатити лише 1 мільйон доларів. Переговори тривають вже більше півроку.

Читайте також:

Пірати збільшили суму викупу за моряків Ariana

Дружини заручників "Аріани" просять надати політичний притулок піратам

Українка, яка народила мертве дитя на Ariana, стала козирною картою піратів

Українців із корабля "Аріана" пірати годують помиями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: