Пірати вбили українського моряка титановою кулею

Моряки з судна "Марафон" розповіли подробиці загибелі їхнього товариша. Утім, чому Сергій Вартенков опинився під кулями, не відомо.

На Одещині поховали моряка Сергія Вартенкова, який загинув під час захоплення судна "Марафон" сомалійськими піратами.

Розбійники застрелили українця у той момент, коли він намагався заварити трюми, аби пірати не потрапили до машинного відділення. Але титанова куля пробила металевий корпус і влучила Сергієві у легені. Як кажуть моряки, він ще якийсь час був живий і, якби його доправили до шпиталю, лікарі б урятували життя.

Родина загиблого звинувачує у загибелі моряка капітана судна. Мовляв, він пішов через Аденську затоку без військового супроводу, та ще й наказав зварникові під кулями лагодити трюми.

"Йому наказали і він варив, він рятував свою команду, рятував життя сімох людей. Я їм сказала: хлопці, ви маєте бути вдячними Сергію, що він за вас віддав життя", - каже мати загиблого Віра Вартенкова.

Що насправді відбувалося на судні, моряки не розповідають. Не було можливості спитати про це і у капітана - його на похороні не було. Гроші на поховання виділила мерія, бо від судновласника їх було годі чекати.

Під питанням поки що і виплата компенсацій від судновласника. З'ясувалося, що "Марафон" не перебував під захистом міжнародної транспортної компанії, яка може гарантувати певні відшкодування. Залишається питання, чому в такому разі крюїнгова компанія набирала моряків на роботу.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Звільнені з полону сомалійських піратів українці повернулися додому

Моряк Faina збожеволів після піратського полону

В полон до сомалійських піратів потрапила 24-річна морячка

Пірати погрожують розстріляти українських моряків

ВідеоПірати вбили українського моряка титановою кулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: