Пірати вимагають за звільнення екіпажу "Аріани" 10 млн доларів

Між тим, рідні захоплених у полон моряків продовжують безрезультатно просити допомоги представників влади.

Жодної домовленості з піратами про звільнення українського екіпажу балкера "Аріана" поки не досягнуто. Про це повідомив власник судна Мінос Спірос.

За словами грека, заручників постійно забезпечують водою, продуктами і паливом, однак пірати нерегулярно виходять на зв'язок. "Остання розмова з ними була вчора, але коли звільнять екіпаж, сказати поки не можу", - сказав Спірос.

А рідні моряків продовжують безрезультатно домагатися допомоги представників влади. "Ми написали листи з проханням про сприяння в звільненні екіпажа усім, кому тільки можна, у тому числі і Ющенку з Тимошенко. Однак відповіді ні від президента, ні від прем'єра не надходило", - розповіла Наталя Лупачова, дружина третього механіка "Аріани" Олександра Лупачова і мати другого помічника капітана Сергія Лупачова.

"Спірос телефоном повідомив нам, що якщо раніше пірати погоджувалися на суму 3 млн доларів, то зараз вони знову вимагають 10! Саме тому він з ними не домовився. Але пообіцяв усе владнати до кінця тижня", - повідомила мати електрозварювальника Олександра Юріна Олена.

За словами Лупачової, судновласник розповів нещодавно, що захоплене судно знялося з якоря і зробило якісь маневри – але незабаром знову завмерло біля сомалійського порту Хобьо.

Рідних моряків заспокоюють, запевняючи, що "Аріана" постійно в полі зору військових кораблів.

"Ми знаємо, що на "Фаїні" пірати виводили екіпаж на палубу для того, щоб їх сфотографували спостерігачі. А наших хлопців не показують військовим. Розвідувальний літак сфотографував порожню палубу – нікого з наших моряків ми так і не побачили. А останній зв'язок із хлопцями був 25 травня", - каже Лупачова.

Нагадаємо, що 30 жовтня в ЗМІ з'явилася інформація, що судно буде звільнено за 3,5 мільйона доларів.

Як повідомлялося раніше, балкер "Аріана" був захоплений ще 2 травня 2009 року, в 250 милях на північний захід від Сейшельських островів в Індійському океані. Балкер виходив з Бразилії на Близький Схід з вантажем сої.

Читайте також:

Пірати відпустять "Аріану" за 3,5 млн доларів

Дружини заручників "Аріани" просять надати політичний притулок піратам

Українців із корабля "Аріана" пірати годують помиями

Пірати погрожують убити екіпаж балкера "Аріана"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: