Пірати звільнили одного українця

Всі моряки знаходяться в безпеці і після медичного обстеження в м.Лагос будеть відправлені на батьківщину.

Сомалійські пірати звільнили 6 членів екіпажу судна Sichem Peace, захопленого 4 липня, у тому числі одного громадянина України.

Як повідомляє сьогодні прес-служба Міністерства закордонних справ України з посиланням на посольство України в Сінгапурі, пірати звільнили екіпаж 21 липня.

За інформацією компанії-оператора EMS Ship Management, на даний час всі моряки знаходяться в безпеці і після медичного обстеження в м.Лагос планується їх повернення на батьківщину.

Справа перебуває на особливому контролі у посольствах України в Нігерії, Республіці Сінгапур та в МЗС України до остаточного вирішення.

Нагадаємо, 21 липня нігерійські бойовики звільнили іноземних заручників, яких утримували три місяці й серед яких є один українець.

Збройне угруповання, яке викрало в березні трьох філіппінців і громадянина України в нафтовидобувному районі спірного з Нігерією півострова Бакассі, відпустило заручників на волю за викуп.

Нагадаємо, декілька днів тому з'явилася інформація, що сомалійські пірати звільнили німецьке судно Hansa Stavanger, на борту якого перебували двоє українців Проте пізніше виявилося, що пірати відпустили інше судно – Victoria – з румунами на борту.

Читайте також:

Нігерійські бойовики звільнили українця, якого утримували три місяці

Німецька влада уточнила, що пірати відпустили румунів, а не українців

В полон до сомалійських піратів потрапила 24-річна морячка

Пірати вбили українського моряка титановою кулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: