Пірати звільнили судно з українцями на борту

За звільнення німецького судна Hansa Stavanger з українцями було заплачено викуп у 1,8 мільйона доларів.

Сомалійські пірати звільнили захоплений три місяці тому німецький контейнеровоз Hansa Stavanger, на якому серед 24 членів екіпажу є двоє громадян України.

Пірати звільнили Hansa Stavanger і екіпаж за викуп у 1,8 мільйона доларів.

Німецьке судно було захоплене 4 квітня у 400 кілометрах від портового сомалійського міста Кісмайо, на борту знаходилися 24 члени екіпажу, серед яких двоє громадян України, троє росіян, п'ятеро, у тому числі капітан судна, громадян Німеччини і 14 філіппінців.

"Ми звільнили судно і екіпаж сьогодні вночі, після того, як був сплачений викуп у розмірі 1,8 мільйонів доларів", - заявив один з представників піратів.

Нагадаємо, 23 червня сомалійскі пірати звільнили з полону нідерландське судно "Марафон". На його борту знаходився екіпаж у складі восьми людей - всі громадяни України. Під час захоплення судна піратами 7 травня один українець загинув і ще один був поранений. За звільнення членів екіпажу захопленого судна було сплачено викуп у розмірі 1,3 мільйона доларів.

Наразі в полоні у сомалійскіх корсарів продовжують знаходитися 24 українці на балкері (судно для перевезення вантажів насипом) Ariana.

Слід зазначити, що влада Сомалі не може впоратися з проблемою піратства через громадянську війну в країні, що триває вже більше 15 років. За даними ООН, у 2008 році біля берегів Сомалі було зареєстровано 120 нападів морських розбійників на торгівельні судна.

Читайте також:

Пірати вбили українського моряка титановою кулею

В полон до сомалійських піратів потрапила 24-річна морячка

Мєдвєдєв запропонував створити міжнародний суд над піратами

Біля Камеруну захопили в полон траулер з двома українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: