Піскун проти "5-го"

Набирає обертів конфлікт між "5 каналом" і генпрокуратурою.

Набирає обертів конфлікт між „5 каналом” і генеральною прокуратурою. У понеділок канал оприлюднив прес-реліз, у якому звинуватив її в спробі тиску на журналістів і наступі на свободу слова в Україні. Звинувачення стало відповіддю на звинувачення „5 каналу” генпрокуратурою в упередженості під час висвітлення її діяльності та закиди на адресу журналістів Володимира Ар’єва й Наталки Фіцич.

Канал закликав прес-службу генеральної прокуратури „керуватися у своїй діяльності фактами, а не припущеннями” та уникати дискредитації генпрокуратури своїми заявами. Висновки Святослава Піскуна щодо професійності роботи „5 каналу” в прес-релізі названо „поспішними та необґрунтованими”. 

Канал запросив Святослава Піскуна висловити свою позицію в своєму ефірі. 

Володимир Ар’єв
Володимир Ар’єв доводить, що провозив наркотики з метою перевірити прикордонників (Фото: www.zakrytazona.tv)


У відповідь генпрокуратура звинуватила журналістів „5 каналу” в тиску. У заяві цього органу сказано, що події, зокрема ті, які стосуються персонально Святослава Піскуна, канал висвітлює суб’єктивно та упереджено, повідомляє сам „5 канал”. Прес-служба відомства пояснює припущувану ворожість каналу з розлідуванням кримінальної справи проти Володимира Ар’єва, якого, згідно зі заявою генпрокуратури, піймали на контрабанді наркотиків кордонами Німеччини, Польщі та України. Справу проти Володимира Ар’єва та Наталки Фіцич наразі розслідує слідче управління МВС. 


За версією самого Ар’єва, події відбулися більше ніж півроку назад, під час зйомки програми про контрабанду наркотиків. У межах журналістського експерименту він намагався провезти до України сигарети з коноплею з Голландії, аби подарувати під час інтерв’ю українським прикордонникам. Але журналістів викрили польські прикордонники та, вилучивши сигарети на експертизу, порушили кримінальну справу. Ар’єв стверджує, що кількість наркотиків була замалою для порушення кримінальною справи, тому польські прикордонники відпустили журналістів. 

Піскун готовий арештувати Кіхтенка
Піскун усе-таки з'явився в ефірі "5-го", аби пояснити свою позицію.

Сайт „5-го каналу” наголошує, що конфлікти посадовців із журналістами виникають щоразу, коли загострюється політична ситуація в країні. Голова незалежної медіапрофспфілки Михайлина Скорик також назвала заяву генпрокуратури тиском на журналістів. 

Володимир Ар'єв має намір офіційно звернутися Віктора Шемчука, якого президент призначив виконувачем обов’язків генпрокурора, з проханням дати оцінку заявам прес-служби Святослава Піскуна. 


Святослав Піскун відгукнувся на запрошення „5 каналу”, прийшов на ефір і закликав ”5 канал” звертатися до суду для захисту честі.

Піскун стверджує, що прес-служба генпрокуратури працює в автономному режимі й робить ті заяви, які вважає за потрібне. Він дав обіцянку публічно вибачитися в разі, якщо заяви прес-служби були безпідставними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: