Піскун: я 12 років трупи тягав, перш ніж потрапив у ГПУ

Екс-генпрокурор Святослав Піскун розповів, як система "вчила і ламала" його та Віктора Януковича до 1991 року.

Тричі генпрокурор Святослав Піскун збирається цього року четвертий раз очолити відомство.

У листопаді спливає термін повноважень чинного генпрокурора Олександра Медведька, а тоді, як вважає сам Піскун, право на цю посаду отримає він.

"Після закінчення Конституційного терміну повноважного прокурора, автоматично для мене відкривається можливість перебування на посаді Генпрокурора. Всім відомо, що рішення Конституційного суду (мається на увазі роз'яснення, яке дав КС у 2007 році – прим. ред.) зворотної сили не має. Тому передайте всім привіт", - заявив Піскун.

Піскун також висловився на підтримку лідера Партії регіонів, кандидата в президенти Віктора Януковича.

"Янукович - такий, як і я. Він виховувався в період з 1991 року по 2010 роки. Я був членом Компартії, мене партійні організації суду, прокуратури та адвокатури Ірпіня обрали головою партійної організації. Я рік працював у партійній структурі. Але ж я зумів прийняти той вибір, який зробив народ у 1991 році. Ми не знали, що Україна стане незалежною, тому багато речей нам слід було прийняти, багатьом треба було вчитися. У тому числі і Януковичу", - зазначив він.

"До 1991 року нас вчила і ламала система, після 1991 року ми робили себе самі. Нам треба було виживати, рости, самим себе виховувати. Я дванадцять років трупи тягав, перше, ніж потрапив у Генпрокуратуру. І ви не можете до кінця усвідомити, яким цей внутрішній шлях був у Януковича. Але я точно знаю, що Янукович той шлях пройшов", - додав Піскун.

Читайте також:

Ківалов написав книгу про таємницю виборів-2004

Піскун: щоб зірвати вибори, Ющенку достатньо підірвати гранату в Криму

Генпрокуратура вимагає не втягувати її в політичні розборки

Піскун: з приходом до влади "помаранчеві" хотіли посадити братів Суркісів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: