Піскун знає, чому отруїли Ющенка

Колишній генпрокурор Святослав Піскун натякнув, що він міг би довести до кінця справу про отруєння президента Віктора Ющенка.

Слідство вже давно мало виявити мотиви злочину і знайти винних в отруєнні президента Віктора Ющенка в 2004 році, заявив кількаразовий екс-прокурор, народний депутат від Партії регіонів Святослав Піскун.

"Отруєння було однозначно, це доведений факт. Існує низка експертиз, які це повністю підтверджують", - сказав він в ефірі телеканалу TBi.

Як зазначив Піскун, у той час, коли він очолював Генпрокуратуру, справа про отруєння Ющенка розслідувалося "активно", у слідчої групи був план розслідування.

"Але мене незаконно звільнили і, на мій погляд, – можливо, я переоцінюю себе на тій посаді, яку я займав, – слідство по цій справі призупинилося", - підкреслив він.

На думку Піскуна, слідство давно мало вже довести, хто отруїв Ющенка і з якої причини.

У колишнього генпрокурора є власна версія причин отруєння. Він не уточнив, яка, але зазначив, що вона "цілковито збігається з робочим планом слідчо-оперативної групи, яка тоді працювала".

Піскун звернув увагу на те, що після його звільнення були звільнені майже всі члени оперативно-слідчої групи, які займалися розслідуванням справи про отруєння Ющенка.

"Це в мене викликає великий сумнів у тому, що хтось хоче об'єктивно розібратися в даній кримінальній справі", - заявив Піскун.

"Кожна кримінальна справа має бути розслідувана і вона має шанс на розкриття, якщо для цього існує політична воля і професіоналізм людей, які цим займаються", - прокоментував він перспективи розкриття справи про отруєння чинного президента.

Нагадаємо, кандидата у президенти Віктора Ющенка отруїли діоксином восени 2004 року під час виборчої кампанії. Розслідування кримінальної справи досі не завершене. Наприкінці березня цього року у Верховній раді була створена тимчасова слідча комісія з цього питання.

Партія регіонів пообіцяла оприлюднити інформацію про отруєння Ющенка до наступних виборів глави держави.

Сам президент, за словами його лікарів, вже одужав після отруєння.

Читайте також:

Шуфрич: тільки психу можна було доручити справу про отруєння Ющенка

БЮТ просить ГПУ перевірити, чи труїв Червоненко Ющенка

Лікар Ющенка підтвердив, що президент здоровий, як скеля

Ющенка отруїли падлюки. І він знає, які

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: